-
08:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs ŠBK Junior Levice
-
09:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
09:00
MBA Prievidza vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs ŠBK GALAXY Košice yellow
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
09:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs YOUNG ANGELS U11 Košice
-
09:30
ŠBK Handlová vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
MBK Stará Turá vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs AKAPO Lučenec - MS
-
10:00
BKM Petržalka - Five Stars vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:10
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs ABOVIA 96 Košice
-
10:15
IMC Slovakia Považská Bystrica vs AKAPO Lučenec
-
10:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
10:30
AKAPO Lučenec vs MBK Ružomberok
-
10:30
BK AŠK Slávia Trnava vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
10:30
BK ZŠ Zvolen vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:30
AKAPO Lučenec vs MBA Prievidza
-
10:30
1.BK Michalovce vs BK ŠPD Rožňava športom proti drogám
-
10:30
BK Lokomotíva Sereď vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs YOUNG ANGELS U11 Košice
-
11:00
TYDAM UPJŠ KOŠICE vs BAM Poprad
-
11:00
International Basket Academy Slovakia (IBAS) vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
ŠBK Handlová vs Piešťanské Čajočky
-
11:15
MBK AŠK Slávia Trnava vs B.S.C. Bratislava
-
11:20
ŠBK GALAXY Košice yellow vs ABOVIA 96 Košice
-
11:30
MBK Stará Turá vs ŠBK Šamorín
-
11:30
BKM Petržalka - Five Stars vs BK Slovan Bratislava
-
11:30
MBK VICTORIA ŽILINA vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
11:30
MBA Prievidza vs AKAPO Lučenec
-
11:45
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs AKAPO Lučenec - MS
-
12:00
AKAPO Lučenec vs MBK Ružomberok
-
12:00
BK AŠK Slávia Trnava vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
12:00
BK ZŠ Zvolen vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:30
International Basket Academy Slovakia (IBAS) vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs MBK Ružomberok
-
12:30
ŠBK GALAXY Košice yellow vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
12:30
MBK Karlovka Bratislava vs BK Inter Bratislava
-
12:30
AKAPO Lučenec vs MBA Prievidza
-
12:30
1.BK Michalovce vs BK ŠPD Rožňava športom proti drogám
-
12:45
TYDAM UPJŠ KOŠICE vs BAM Poprad
-
12:45
BK Lokomotíva Sereď vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:45
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBA Prievidza
-
13:00
ŠBK Junior Levice vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
13:40
ABOVIA 96 Košice vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
13:45
BK Inter Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs MBK Ružomberok
-
14:00
AKAPO Lučenec vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
14:00
BK Junior Komárno vs BKM SPU Nitra
-
14:15
BK Lokomotíva Sereď vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
14:30
MBK VICTORIA ŽILINA vs ŠBK Junior Levice
-
14:50
ABOVIA 96 Košice vs ŠBK GALAXY Košice yellow
-
15:00
CBK MINIBUSEUROPA KE vs BKM Bardejov
-
15:00
BK Junior Komárno vs BK Gabko Senec
-
15:00
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
15:15
AKAPO Lučenec vs MBA Prievidza
-
16:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
16:00
BKM SPU Nitra vs BK Gabko Senec
-
16:15
BK Inter Bratislava vs B.S.C. Bratislava
-
16:30
CBK MINIBUSEUROPA KE vs BKM Bardejov