-
,
TYDAM Košice vs CBK Košice
-
,
CBK Košice vs BAM Poprad
-
,
BAM Poprad vs TYDAM Košice
-
,
AKAPO Lučenec - MS vs BC Komárno - MS
-
,
BC Komárno - MS vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
,
BK Lokomotíva Sereď - MS vs AKAPO Lučenec - MS
-
,
BA Spartak Myjava vs BKM Junior UKF Nitra
-
,
BKM Junior UKF Nitra vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
,
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BA Spartak Myjava
-
TYDAM UPJŠ Košice vs BKM Bardejov
-
BKM Bardejov vs MBK Ružomberok
-
MBK Ružomberok vs TYDAM UPJŠ Košice
-
,
BK Slovan Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
,
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs IBAS Bratislava
-
,
IBAS Bratislava vs BK Slovan Bratislava
-
,
Patrioti ŠBK Levice vs MBA Prievidza
-
,
MBA Prievidza vs AKAPO Lučenec
-
,
AKAPO Lučenec vs Patrioti ŠBK Levice
-
,
BKM SPU Nitra vs MBK Victoria Žilina
-
,
MBK Victoria Žilina vs BK MŠK Žiar nad Hronom
-
,
BK MŠK Žiar nad Hronom vs BKM SPU Nitra
-
,
Strojár Malacky vs MBK Slávia Trnava
-
,
MBK Slávia Trnava vs Inter Bratislava
-
,
Inter Bratislava vs Strojár Malacky
-
,
B.S.C. Bratislava Yellow vs BK Lokomotíva Sereď
-
,
BK Lokomotíva Sereď vs MBK Karlovka Bratislava
-
,
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava Yellow
-
,
B.S.C. Blue Bratislava - MS vs BBK Bánovce nad Bebravou - MS
-
,
BBK Bánovce nad Bebravou - MS vs BK AS Trenčín - MS
-
,
BK AS Trenčín - MS vs B.S.C. Blue Bratislava - MS
-
,
BC Komárno - MS vs BBA Komárno - MS
-
,
BC Komárno - MS vs BBA Komárno - MS
-
08:30
BKM Iskra Svit vs BA Čaňa
-
09:00
1.BK Michalovce vs ŠBK Galaxy Košice
-
09:00
ŠBK Handlová vs BK AS Trenčín
-
09:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
09:30
Inter Bratislava vs RIM Basket Košice
-
09:45
Spišskí Rytieri vs BKM Iskra Svit
-
10:00
ŽBK Rožňava vs Young Angels Košice
-
10:00
Rožňavskí vlci - MS vs BK MŠK Kežmarok - MS
-
10:30
ŠBK Galaxy Košice vs RIM Basket Košice
-
10:30
BK AS Trenčín vs BBA Komárno
-
10:45
MBK Ružomberok vs BK MŠK Žiar nad Hronom - MS
-
11:00
BA Čaňa vs Spišskí Rytieri
-
11:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Inter Bratislava
-
11:00
MBK Victoria Žilina vs BK ŠPD Rožňava
-
11:30
TSM Slávia Žilina - MS vs Rožňavskí vlci - MS
-
11:45
ORAVA BasCats vs ŽBK Rožňava
-
12:00
BK MŠK Žiar nad Hronom - MS vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
BBA Komárno vs ŠBK Handlová
-
12:15
RIM Basket Košice vs 1.BK Michalovce
-
12:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs BA Čaňa
-
12:30
RIM Basket Košice vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:30
BK ŠPD Rožňava vs AKAPO Lučenec - MS
-
13:00
BK MŠK Kežmarok - MS vs TSM Slávia Žilina - MS
-
13:30
Young Angels Košice vs ORAVA BasCats
-
13:45
Young Angels Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
14:00
AKAPO Lučenec - MS vs MBK Victoria Žilina
-
15:00
BA Čaňa vs Young Angels Košice