Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Nedeľa, 8. December 2019
00:01
SPŠD, Južná trieda 48
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A - A37.
ABOVIA 96 Košice
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
00:01
SPŠD, Južná trieda 48
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A - A40.
ABOVIA 96 Košice
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:30
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší žiaci U13 - Východ B - B10.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Martin Bujňák
2. rozhodca
Maroš Kováč
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:30
6.ZŠ Saratovská 85
,
Levice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší žiaci U13 - Západ - B11.
ŠBK Junior Levice
vs
BKM SPU Nitra
1. rozhodca
Adam Ryban
2. rozhodca
Filip Hummler
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší mini U11 - Východ - 7.
RIM Basket Košice
vs
ŠBK GALAXY Košice orange
1. rozhodca
Michal Perečinský
2. rozhodca
Ivo Rusinko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:00
ZŠ SNP 3
,
Ivanka pri Dunaji
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ - 16.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
vs
BKM Junior UKF Nitra
1. rozhodca
Róbert Cibulka
2. rozhodca
Jakub Čomaj
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:00
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší žiaci U13 - Východ B - B12.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Martin Bujňák
2. rozhodca
Maroš Kováč
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:10
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší mini U11 - Východ - 8.
RIM Basket Košice
vs
BKM Iskra Poprad
1. rozhodca
Michal Perečinský
2. rozhodca
Ivo Rusinko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:45
6.ZŠ Saratovská 85
,
Levice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší žiaci U13 - Západ - B9.
ŠBK Junior Levice
vs
BKM SPU Nitra
1. rozhodca
Adam Ryban
2. rozhodca
Filip Hummler
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:20
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší mini U11 - Východ - 9.
ŠBK GALAXY Košice orange
vs
BKM Iskra Poprad
1. rozhodca
Michal Perečinský
2. rozhodca
Martin Nigut
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:30
ZŠ SNP 3
,
Ivanka pri Dunaji
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ - X16.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
vs
BKM Junior UKF Nitra
1. rozhodca
Róbert Cibulka
2. rozhodca
Jakub Čomaj
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:30
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší mini U11 - Východ - 10.
ŠBK GALAXY Košice orange
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Peter Gacík
2. rozhodca
Martin Nigut
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:40
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší mini U11 - Východ - 11.
BKM Iskra Poprad
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Peter Gacík
2. rozhodca
Lukáš Mazák
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:50
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladší mini U11 - Východ - 12.
BKM Iskra Poprad
vs
ŠBK GALAXY Košice orange
1. rozhodca
Peter Gacík
2. rozhodca
Lukáš Mazák
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca