-
09:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
09:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Junior Levice
-
09:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK Handlová
-
09:30
B.S.C. Bratislava Blue MS vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
09:50
ŠKP BBC Banská Bystrica vs ŠBK Junior Levice
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK ZŠ Zvolen MS
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK Slovan Bratislava - MS
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
BK Vráble - MS vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs 1.BK Michalovce
-
10:00
BKM Iskra Svit vs
-
10:00
BK Junior Komárno - MS vs BKM SPU NITRA
-
10:00
MBK VICTORIA ŽILINA vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
MBK Ružomberok vs ŽBK Rožňava - MS
-
10:00
ŠBK Šamorín GREEN vs Piešťanské Čajočky
-
10:15
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:30
B.S.C. Bratislava Yellow vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Junior Levice
-
11:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK Handlová
-
11:10
ŠBK Handlová vs ŠBK Junior Levice
-
11:15
MBK Liptovský Mikuláš vs RIM Basket Košice
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK ZŠ Zvolen MS
-
11:30
BKM Junior UKF Nitra vs BK Slovan Bratislava - MS
-
11:30
BK Vráble - MS vs ŠBK Šamorín
-
11:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
11:30
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava Blue MS
-
11:30
BK Junior Komárno - MS vs BKM SPU NITRA
-
11:30
B.S.C. Bratislava vs RIM Basket Košice
-
11:30
MBK Ružomberok vs ŽBK Rožňava - MS
-
11:30
ŠBK Šamorín GREEN vs Piešťanské Čajočky
-
11:45
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BK ŠPD Rožňava športom proti drogám
-
11:45
BBK Bánovce nad Bebravou vs IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
-
12:00
MBK Stará Turá vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:30
MBA Prievidza vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
12:30
vs RIM Basket Košice
-
12:30
B.S.C. Bratislava Blue MS vs B.S.C. Bratislava Yellow
-
13:00
1.BK Michalovce vs BK ŠPD Rožňava športom proti drogám
-
13:00
BK Lokomotíva Sereď vs RIM Basket Košice
-
13:15
BBK Bánovce nad Bebravou vs IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
-
13:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:45
BKM Iskra Svit vs MBK Liptovský Mikuláš
-
13:50
ŠKP BBC Banská Bystrica vs ŠBK Handlová
-
14:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK Junior Komárno
-
14:00
BKM DASTET Krompachy vs BK UVL Košice
-
14:30
BK Lokomotíva Sereď vs B.S.C. Bratislava
-
15:00
MBK Liptovský Mikuláš vs
-
15:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK Inter Bratislava
-
15:00
1.BK Humenné vs BK Prešovské kone Iskra Prešov
-
15:10
ŠBK Junior Levice vs MBA Prievidza
-
15:30
BKM Junior UKF Nitra - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
16:00
BK Junior Komárno vs BK Inter Bratislava
-
16:00
RIM Basket Košice vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
16:00
BK MŠK Kežmarok vs BK ŠPD Rožňava
-
16:00
MŠK BO Holíč vs BK DOMOV Topoľčany
-
16:15
RIM Basket Košice vs BKM Iskra Svit