Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
December,
2019
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
December 2019
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
25
26
27
28
29
30
1
00:01
Nedeľa< 01
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:01
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
RIM Basket Košice
09:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
MBK VICTORIA ŽILINA
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U13 Košice
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BKM SPU Nitra
+
BK Junior Komárno - MS
11:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBK VICTORIA ŽILINA
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
11:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BBK Bánovce nad Bebravou
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U13 Košice
11:45
1.liga Žiaci U14 - Východ
BA Čaňa
+
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
12:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBK VICTORIA ŽILINA
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
2
3
4
5
6
7
8
16:00
Streda 04
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
ABOVIA 96 Košice
+
BA Čaňa
08:30
Sobota 07
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
ŠBK Junior Levice
00:01
Nedeľa< 08
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
ABOVIA 96 Košice
+
BKM Iskra Svit
17:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
ABOVIA 96 Košice
+
BA Čaňa
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
ORAVA BasCats
00:01
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
ABOVIA 96 Košice
+
BKM Iskra Svit
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBA Prievidza
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ B
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
RIM Basket Košice
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ŠBK GALAXY Košice yellow
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
RIM Basket Košice
+
ŠBK GALAXY Košice orange
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BKM Junior UKF Nitra
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
Piešťanské Čajočky
11:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ B
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
11:10
1.liga Mladší mini U11 - Východ
RIM Basket Košice
+
BKM Iskra Poprad
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
AKAPO Lučenec - MS
11:45
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
BK Slovan Bratislava
12:20
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice orange
+
BKM Iskra Poprad
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
ŠBK Junior Levice
+
MBK VICTORIA ŽILINA
12:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BKM Junior UKF Nitra
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
13:30
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice orange
+
RIM Basket Košice
10:10
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ABOVIA 96 Košice
14:40
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
RIM Basket Košice
10:15
1.liga Mladší mini U11 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
AKAPO Lučenec
15:50
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
ŠBK GALAXY Košice orange
10:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
ORAVA BasCats
46 more events ...
9
10
11
12
13
14
15
17:00
Streda 11
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Inter Bratislava žltí
+
BK Gabko Senec
16:00
Štvrtok 12
1.liga Žiačky U14 - Východ
BA Čaňa
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
08:30
Sobota 14
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBA Prievidza
+
ŠBK Handlová
09:00
Nedeľa< 15
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
BK Inter Bratislava
18:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Inter Bratislava žltí
+
BK Gabko Senec
17:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
BA Čaňa
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
08:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
B.S.C. Bratislava Yellow
09:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
B.S.C. Bratislava
+
MBK VICTORIA ŽILINA
09:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BBK Bánovce nad Bebravou
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
BAM Poprad
09:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Junior Levice
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
+
BKM Junior UKF Nitra
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
ŠBK Handlová
11:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BA Čaňa
09:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue MS
+
MBK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
BAM Poprad
09:50
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
ŠBK Junior Levice
12:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
+
BKM Junior UKF Nitra
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BKM Žilina-Závodie
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BK ZŠ Zvolen MS
12:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Slovan Bratislava - MS
13:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK AŠK Slávia Trnava
13:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BKM Žilina-Závodie
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble - MS
+
ŠBK Šamorín
14:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
1.BK Michalovce
15:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Svit
+
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Junior Komárno - MS
+
BKM SPU NITRA
50 more events ...
16
17
18
19
20
21
22
16:00
Utorok 17
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BA Čaňa
+
15:00
Streda 18
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
ORAVA BasCats
+
Mestský basketbalový klub Ružomberok, s.r.o.
09:00
Sobota 21
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
12:00
Nedeľa< 22
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK Inter Bratislava čierni
17:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BA Čaňa
+
16:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
MBK Ružomberok
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
AKAPO Lučenec
13:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK Inter Bratislava čierni
16:15
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
ORAVA BasCats
+
MBK Ružomberok
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
17:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
CBK MINIBUSEUROPA KE
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
11:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
AKAPO Lučenec
11:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Východ
BKM Bardejov
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
CBK MINIBUSEUROPA KE
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
MBK Stará Turá
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
ŠBK Šamorín
+
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
12:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Inter Bratislava čierni
+
MBK Karlovka Bratislava
14:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Inter Bratislava čierni
+
MBK Karlovka Bratislava
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5