-
09:00
BC Komárno - MS vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
09:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BKM Iskra Svit
-
09:00
Inter Bratislava vs RIM Basket Košice
-
09:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠBK Galaxy Košice
-
09:00
BAM Poprad vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
09:30
ŠBK Šamorín vs UNI GYŐR NKA
-
09:30
BK Lokomotíva Sereď - MS vs ŠINTER Basket
-
10:00
TYDAM UPJŠ Košice vs CBK U11 Košice
-
10:00
IBAS Bratislava - MS vs BKM Junior Nitra
-
10:00
BK Gabko Senec vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
Diawin Košice vs Inter Bratislava
-
10:00
1.BK Humenné vs MBK Liptovský Mikuláš
-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BKM Žilina
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
10:00
Piešťanské Čajočky vs BK AS Trenčín - MS
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs BKM Iskra Svit
-
10:00
BK MŠK Kežmarok vs MBK Liptovský Mikuláš
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
CBK U19 Košice vs YOUNG ANGELS U23 Košice
-
10:30
BA Čaňa vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
10:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs BC Komárno - MS
-
10:30
BKM Iskra Svit vs BK ŠPD Rožňava
-
10:30
ŠBK Junior Levice vs BKM Iskra Svit
-
10:30
ŽBK Rožňava vs CBK U15 Košice
-
10:30
ŠKP BBC Banská Bystrica vs MBA Prievidza
-
10:30
AKAPO Lučenec vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
11:00
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
11:00
ŠBK Šamorín vs UNI GYŐR NKA
-
11:00
PU Akademik Prešov vs BK MŠK Mileo Kežmarok
-
11:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:00
UNIPO BKM Iskra Svit U23 vs ACADEMIC ŽU Žilina
-
11:15
MBK Victoria Žilina vs B.S.C. Bratislava
-
11:30
IBAS Bratislava - MS vs BKM Junior Nitra
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs MIBA Stupava
-
11:45
TYDAM UPJŠ Košice vs CBK U11 Košice
-
12:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
12:00
BK ŠPD Rožňava vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
12:15
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
12:15
Basketbalový klub Pezinok vs MIBA Stupava - MS
-
12:30
BA Čaňa vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
12:30
ŠBK Galaxy Košice vs RIM Basket Košice
-
12:30
ŠINTER Basket vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:00
MIBA Stupava vs BK Gabko Senec
-
13:00
AKAPO Lučenec vs MBK Ružomberok
-
13:45
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Galaxy Košice
-
15:00
RIM Basket Košice vs MBK Victoria Žilina
-
15:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MŠK MBK Žiar nad Hronom
-
15:30
BK Inter Bratislava vs ŠINTER Basket