-
10:00
BKM Žilina vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs Piešťanské Čajočky - MS
-
10:00
BKM Junior Nitra vs BA Spartak Myjava
-
10:00
BA Spartak Myjava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
B.S.C. Bratislava Blue - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Handlová
-
10:00
MBA Prievidza vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
Inter Bratislava Yellow vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
10:00
BK AS Trenčín - MS vs MBK Stará Turá
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs ŠBK Galaxy Košice
-
10:00
MIBA Stupava - MS vs ŠINTER Basket
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
ŠBK Junior Patrioti Levice U23 vs MŠK MBK Žiar nad Hronom
-
10:30
ŠBK Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
BAM Poprad vs ŽBK Rožňava
-
10:30
BK Vráble vs MIBA Stupava - MS
-
11:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs BKM Bardejov
-
11:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BKM Iskra Svit
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs Piešťanské Čajočky - MS
-
11:30
BKM Junior Nitra vs BA Spartak Myjava
-
11:30
MBK Karlovka Bratislava vs MIBA Stupava
-
11:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBA Prievidza
-
11:30
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs Inter Bratislava Black
-
11:30
AKAPO Lučenec vs Young Angels U15 Košice
-
11:45
ŠBK Junior Levice vs MBK Victoria Žilina
-
11:45
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs MBK Victoria Žilina
-
12:00
BKM Žilina vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
12:00
BA Spartak Myjava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:30
MBK Stará Turá vs IBAS Bratislava - MS
-
13:00
MIBA Stupava vs B.S.C. Bratislava Blue - MS
-
13:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
13:00
Inter Bratislava Black vs Inter Bratislava Yellow
-
13:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK MŠK Mileo Kežmarok
-
13:15
ŠBK Handlová vs ŠBK Junior Levice
-
14:00
MBK Stará Turá vs IBAS Bratislava - MS
-
14:00
BKM Iskra Svit vs Inter Bratislava
-
14:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs PU Akademik Prešov
-
14:00
BK Levy Senec vs BK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
ŠBK Šamorín vs Piešťanské Čajočky
-
14:00
AKAPO Lučenec vs B.S.C. Bratislava
-
14:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs Inter Bratislava
-
14:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs CBK U15 Košice
-
16:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs CBK Košice
-
16:00
ŠBK Handlová U23 vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
16:00
TYDAM UPJŠ Košice vs 1. BK HUMENNÉ
-
16:00
BK Slovan Bratislava vs CBK U19 Košice
-
16:15
Basketbalový klub Pezinok vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
16:30
ŠKP BBC Banská Bystrica vs MBK Victoria Žilina
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
17:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
17:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BAM Poprad
-
17:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BK AS Trenčín
-
17:15
MBA Prievidza vs RIM Basket Košice
-
18:00
MBK Ružomberok vs Piešťanské Čajky
-
18:00
ŠBK Šamorín vs BAM Poprad
-
18:00
SPIŠSKÍ RYTIERI vs BK Inter Bratislava
-
18:00
BK MŠK Kežmarok vs BK Dolný Kubín
-
18:00
MBA Prievidza vs BK Lokomotíva Sereď
-
18:00
BKM SPU Nitra vs 1.BK Michalovce
-
18:30
BK DSG Dunajská Streda vs MBK AŠK Slávia Trnava