-
09:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BKM SPU Nitra
-
09:00
BK Slovan Bratislava vs IBAS Bratislava - MS
-
09:00
1.BK Michalovce vs ŠBK Galaxy Košice
-
09:30
MBK Ružomberok vs ORAVA BasCats
-
10:00
BKM Žilina vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
TYDAM JAZERO KOŠICE vs BKM Bardejov
-
10:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBA Prievidza
-
10:00
ORAVA BasCats vs BAM Poprad
-
10:00
BKM Petržalka - MS vs MIBA Stupava - MS
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
10:30
BK Slovan Bratislava vs IBAS Bratislava - MS
-
10:30
MBK Victoria Žilina vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
11:00
BKM SPU Nitra vs BKM SPU Nitra B - MS
-
11:00
MBA Prievidza vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:15
MBK Karlovka Bratislava vs MIBA Stupava
-
11:30
AKAPO Lučenec vs BKM Žilina
-
11:30
MBK Ružomberok vs ORAVA BasCats
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
12:00
BKM Žilina vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
TYDAM JAZERO KOŠICE vs BKM Bardejov
-
12:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
12:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
ORAVA BasCats vs BAM Poprad
-
12:00
BKM Petržalka - MS vs MIBA Stupava - MS
-
12:30
MIBA Stupava vs B.S.C. Bratislava
-
13:00
BKM SPU Nitra B - MS vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
13:00
AKAPO Lučenec vs BKM Žilina
-
13:00
BA Čaňa vs YOUNG ANGELS U17 Košice
-
14:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
14:00
MBK Karlovka Bratislava vs BK AS Trenčín - MS
-
14:00
MBK Stará Turá vs BK Lokomotíva Sereď
-
14:30
TYDAM UPJŠ Košice vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
15:00
RIM Basket Košice vs Rožňavskí vlci
-
15:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS vs MIBA Stupava
-
15:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs YOUNG ANGELS U16 Košice
-
15:00
MBK Ružomberok vs BKM Bardejov
-
16:00
BK AS Trenčín - MS vs BBK Bánovce nad Bebravou MS
-
16:00
TYDAM UPJŠ Košice vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
16:00
Inter Bratislava Yellow vs RIM Basket Košice
-
16:00
BA Čaňa vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
16:00
ŠBK Junior Levice vs Levy Senec
-
17:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
17:00
1.BK Michalovce vs ŠBK Handlová
-
17:00
Piešťanské Čajočky vs BK Slovan Bratislava
-
18:00
Slávia Banská Bystrica vs Piešťanské Čajky
-
18:00
BK MŠK Kežmarok vs SLÁVIA RIM Košice B
-
18:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
18:00
B.S.C. Bratislava vs Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
-
18:00
Inter Bratislava Black vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
18:15
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
18:30
BK AS Trenčín vs BK AŠK Slávia Trnava