Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
September,
2021
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
September 2021
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
16:00
Štvrtok 09
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
MBA Prievidza
11:00
Piatok 10
1.liga Juniori U19 - Západ
BKM SPU Nitra
+
B.S.C. Bratislava
00:00
Sobota 11
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AS Trenčín
09:00
Nedeľa< 12
1.liga Juniori U19 - Východ
Diawin Košice
+
MBA Prievidza
17:30
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
Levy Senec
13:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AS Trenčín
09:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BKM Iskra Svit
+
Diawin Košice
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBA Prievidza
15:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
09:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BKM SPU Nitra
+
BK Lokomotíva Sereď
11:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Inter Bratislava
15:30
1.liga Juniori U19 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BBK Bánovce nad Bebravou
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BA Čaňa
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Inter Bratislava Yellow
+
BBK Bánovce nad Bebravou
16:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BA Čaňa
+
MBK Victoria Žilina
11:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK AS Trenčín
+
BK Inter Bratislava
13:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBK AŠK Slávia Trnava
17:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BBK Bánovce nad Bebravou
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBA Prievidza
17:45
1.liga Juniori U19 - Východ
1.BK Michalovce
+
BKM Iskra Svit
11:15
1.liga Juniori U19 - Východ
MBA Prievidza
+
1.BK Michalovce
13:15
1.liga Juniori U19 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
Diawin Košice
18:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
1.BK Michalovce
12:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
RIM Basket Košice
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
18:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
13:00
1.liga Juniori U19 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Levy Senec
+
MBA Prievidza
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
1.BK Michalovce
+
MBK Victoria Žilina
14:30
1.liga Juniori U19 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
15:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BKM SPU Nitra
15:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BK Lokomotíva Sereď
16:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
4 more events ...
13
14
15
16
17
18
19
16:30
Utorok 14
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
10:00
Streda 15
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Levy Senec
+
Inter Bratislava Yellow
13:00
Piatok 17
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava A
10:00
Sobota 18
1.liga Kadeti U17 - Stred
ŠBK Handlová
+
BK Nové Mesto nad Váhom
09:00
Nedeľa< 19
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
17:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BKM SPU Nitra
+
MBK Karlovka Bratislava
10:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Stará Turá
15:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BKM SPU Nitra
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
10:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
09:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
17:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
Diawin Košice
11:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BKM Iskra Svit
+
MBA Prievidza
16:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit A
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
11:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BKM SPU Nitra
+
BK Inter Bratislava
10:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
17:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
Inter Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
17:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK AS Trenčín
17:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
BBK Bánovce nad Bebravou
10:30
1.liga Kadeti U17 - Stred
MBA Prievidza
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
17:30
1.liga Kadeti U17 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠBK Handlová
11:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
MBK Ružomberok
11:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK AS Trenčín - MS
18:15
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
13:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava A
+
MBK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
ŠBK Šamorín
14:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
11:15
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit A
14:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AS Trenčín - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
14:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Slovan Bratislava
11:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
15:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BKM SPU Nitra
13:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
Diawin Košice
15:15
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit A
+
BA Čaňa
13:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
B.S.C. Bratislava
17:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
BK Lokomotíva Sereď
17:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
20
21
22
23
24
25
26
16:00
Utorok 21
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
17:00
Streda 22
1.liga Juniori U19 - Východ
MBA Prievidza
+
BBK Bánovce nad Bebravou
16:00
Štvrtok 23
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
Inter Bratislava Yellow
13:00
Piatok 24
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
09:00
Sobota 25
1.liga Juniori U19 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
Nedeľa< 26
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBA Prievidza
+
B.S.C. Bratislava
16:45
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Inter Bratislava Yellow
+
MBK Karlovka Bratislava
17:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
Levy Senec
18:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BK AS Trenčín
15:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
Levy Senec
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBA Prievidza
+
BK AS Trenčín
19:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
18:15
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
17:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK AS Trenčín
10:45
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
BK AS Trenčín - MS
09:00
1.liga Juniori U19 - Východ
1.BK Michalovce
+
BBK Bánovce nad Bebravou
19:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
BK Nové Mesto nad Váhom
+
ŠBK Junior Levice
18:15
1.liga Juniori U19 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit
11:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
B.S.C. Bratislava
18:30
1.liga Kadeti U17 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBA Prievidza
11:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
09:00
1.liga ženy
YOUNG ANGELS U23 Košice
+
CBK Košice
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
1.BK Michalovce
+
RIM Basket Košice
09:30
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Inter Bratislava Yellow
+
BK Lokomotíva Sereď
09:30
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
12:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AS Trenčín - MS
+
MBK Ružomberok
09:30
1.liga ženy
BK ŠKP 08 Banská Bystrica J
+
MBK Stará Turá J
13:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
ŠBK Junior Levice
10:00
1.liga ženy
BKM Junior UKF Nitra
+
ŽBK Rožňava
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
11:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
ŠBK Šamorín
+
Piešťanské Čajočky
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
MBK Karlovka Bratislava
11:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
14:00
1.liga ženy
BK ŠKP 08 Banská Bystrica J
+
Dubček Bratislava
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
Levy Senec
15:00
1.liga Juniori U19 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK AS Trenčín
11:00
1.liga ženy
MBK Ružomberok U23
+
Dubček Bratislava
15:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BA Čaňa
+
1.BK Michalovce
11:30
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BK Inter Bratislava
15:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Levy Senec
+
BK Lokomotíva Sereď
11:30
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
1.BK Michalovce
13 more events ...
5 more events ...
27
28
29
30
1
2
3
16:00
Pondelok 27
1.liga Kadeti U17 - Stred
BK AS Trenčín
+
MBA Prievidza
18:30
Utorok 28
1.liga Kadeti U17 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
ŠBK Junior Levice
16:15
Streda 29
1.liga Kadeti U17 - Stred
MBA Prievidza
+
ŠBK Handlová
16:00
Štvrtok 30
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
MBK Stará Turá
17:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Slovan Bratislava
18:45
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit A
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
17:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
ŠBK Junior Levice
+
BK AS Trenčín
17:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
18:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
BA Čaňa
18:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava