Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Piatok, 10. September 2021
11:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Západ - 1.
BKM SPU Nitra
vs
B.S.C. Bratislava
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Veronika Malčeková
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Západ - 2.
BK Lokomotíva Sereď
vs
BK AS Trenčín
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Veronika Malčeková
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Západ - 4.
MBK Karlovka Bratislava
vs
ŠBK Junior Levice
1. rozhodca
Ladislav Bartoš
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:30
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Východ - 1.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
vs
BBK Bánovce nad Bebravou
1. rozhodca
Stanislav Mlynarčík
2. rozhodca
Marek Viazanko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
ŠH Loko, Čermeľská
,
Košice
Vyššia súťaž - 1.liga Starší žiaci U15 - Východ - 4.
BA Čaňa
vs
MBK Victoria Žilina
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
Ľubomír Begáni
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Západ - 3.
BK Inter Bratislava
vs
MBK AŠK Slávia Trnava
1. rozhodca
Ladislav Bartoš
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:45
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Východ - 3.
1.BK Michalovce
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
Stanislav Mlynarčík
2. rozhodca
Marek Viazanko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Loko, Čermeľská
,
Košice
Vyššia súťaž - 1.liga Starší žiaci U15 - Východ - 1.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
vs
1.BK Michalovce
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
Ľubomír Begáni
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Sokolovňa, M.R.Štefánika 2997
,
Sereď
Vyššia súťaž - 1.liga Starší žiaci U15 - Západ - 2.
MBK Karlovka Bratislava
vs
BK Lokomotíva Sereď
1. rozhodca
Peter Černický
2. rozhodca
Miroslav Hančík
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca