Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Piatok, 24. Máj 2024
Nasledujúci Deň
12:00
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Kadeti U17 - 13604
BK MŠK Žiar nad Hronom
vs
B.S.C. Bratislava
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Žiaci U14 - 110604
BK Domov Topoľčany
vs
MBK Karlovka Bratislava
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:30
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Kadeti U17 - 13603
MBK Karlovka Bratislava
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:30
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Žiaci U14 - 110601
Inter Bratislava
vs
IMC Slovakia Považská Bystrica
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:45
KTVŠ FF UMB, Banská Bystrica
,
Banská Bystrica
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - Mladé ženy - 21301
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23
vs
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23
1. rozhodca
Martina Fanfara
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Kadeti U17 - 13601
Inter Bratislava
vs
MBA Prievidza
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Žiaci U14 - 110602
ŠBK Galaxy Košice
vs
B.S.C. Bratislava
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:15
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Vyššia súťaž - 1.liga Staršie žiačky - Baráž o M-SR - 23602
ORAVA BasCats
vs
MIBA SLOVAKIA
1. rozhodca
Richard Sirocký
2. rozhodca
Sarah Straková
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
KTVŠ FF UMB, Banská Bystrica
,
Banská Bystrica
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - Mladé ženy - 21302
CBK Košice U23
vs
BA Čaňa U23
1. rozhodca
Veronika Obertová
2. rozhodca
Kamila Višniarová
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:30
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Kadeti U17 - 13602
AKAPO Lučenec A
vs
BA Čaňa
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:30
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Vyššia súťaž - Finálový turnaj - M-SR Žiaci U14 - 110603
MBA Prievidza
vs
MBK Liptovský Mikuláš
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca