-
09:00
ŠBK Junior Levice vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
09:00
RIM Basket Košice vs ŠBK GALAXY Košice yellow
-
09:00
MBK Karlovka Bratislava vs BK Gabko Senec
-
09:00
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:00
MBK Victoria Žilina vs IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
-
10:00
BK Inter Bratislava vs MIBA Stupava
-
10:00
B.S.C. Bratislava Blue - MS vs BC Komárno - MS
-
10:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs B.S.C. Bratislava
-
10:00
BK DOMOV Topoľčany U13 - MS vs MBA Prievidza
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BKM Iskra Svit
-
10:00
BKM Žilina vs MBK Ružomberok
-
10:00
Young Angels U12 Košice vs TYDAM JAZERO KOŠICE
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
IBAS Bratislava - MS vs ŠBK Šamorín
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
10:00
TYDAM UPJŠ Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
10:00
CBK U14 Košice vs Young Angels U14 Košice
-
10:00
BKM Petržalka - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
10:00
MIBA Stupava - MS vs ŠINTER BAsket - MS
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs BKM Bardejov
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
AKAPO Lučenec vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
10:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BK MŠK Kežmarok
-
10:15
BK Nové Mesto nad Váhom vs ŠBK Junior Levice
-
10:15
BKM Iskra Svit vs RIM Basket Košice
-
11:00
MBA Prievidza vs MBK Victoria Žilina
-
11:00
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
11:30
ŠBK GALAXY Košice yellow vs BKM Iskra Svit
-
11:30
Basketbalový klub Pezinok vs B.S.C. Bratislava Blue - MS
-
11:30
BK Inter Bratislava vs MIBA Stupava
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
BKM SPU Nitra vs ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
-
11:30
RIM Basket Košice vs MBK Liptovský Mikuláš
-
11:30
Young Angels U12 Košice vs TYDAM JAZERO KOŠICE
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
11:30
IBAS Bratislava - MS vs ŠBK Šamorín
-
11:30
TYDAM UPJŠ Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
11:30
MIBA Stupava - MS vs ŠINTER BAsket - MS
-
11:45
BKM SPU Nitra B - MS vs BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
-
12:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBK Karlovka Bratislava
-
12:00
BK ŠPD Rožňava vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
12:00
BKM Žilina vs MBK Ružomberok
-
12:00
MBK Stará Turá vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
12:00
CBK U14 Košice vs Young Angels U14 Košice
-
12:00
BKM Petržalka - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
12:15
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
12:30
BKM SPU Nitra vs MBA Prievidza
-
13:00
BC Komárno - MS vs Basketbalový klub Pezinok
-
13:00
BK Gabko Senec vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
13:00
B.S.C. Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
13:00
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
13:00
BKM Iskra Svit vs RIM Basket Košice
-
13:30
MBA Prievidza vs BKM SPU Nitra B - MS
-
13:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs ŠBK Galaxy Košice
-
13:30
BKM Junior Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
MBK Victoria Žilina vs BKM SPU Nitra
-
14:00
BAM Poprad vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
14:00
IBAS Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
14:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBK Victoria Žilina
-
14:00
YOUNG ANGELS U16 Košice vs MBK Ružomberok
-
14:00
ŠBK Šamorín vs BK AS Trenčín
-
14:00
BK Pezinok vs Levy Senec
-
14:00
Dubček Bratislava vs TYDAM UPJŠ Košice
-
14:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs BKM SPU Nitra
-
14:30
BK Slovan Bratislava vs MBK Stará Turá
-
15:00
ŠBK Galaxy Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
15:00
BKM Junior Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
15:00
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
15:00
RIM Basket Košice vs BKM Iskra Svit
-
15:00
B.S.C. Bratislava vs BK Inter Bratislava
-
15:15
BAM Poprad vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
15:30
IBAS Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
15:30
BK MŠK Mileo Kežmarok vs TYDAM UPJŠ Košice
-
16:30
MBK Karlovka Bratislava vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
16:30
YOUNG ANGELS U17 Košice vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
17:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs Piešťanské Čajky
-
17:00
ŠBK Šamorín vs Young Angels Košice
-
17:00
BK Inter Bratislava vs MBK Baník Handlová
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
17:00
1.BK Michalovce vs Diawin Košice
-
17:00
B.S.C. Bratislava vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
17:30
BAM Poprad vs CBK Košice
-
17:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs ŠBK Handlová U23
-
18:00
BC Komárno vs BKM Lučenec
-
18:00
SPIŠSKÍ RYTIERI vs Patrioti Levice
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs SLÁVIA RIM Košice B
-
18:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs BK mdlé káčery Nitra
-
18:30
BK DSG Dunajská Streda vs MŠK BO Holíč
-
19:00
Iskra Svit vs BC Prievidza
-
19:15
Inter Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď