-
,
UNI GYŐR NKA vs BA Spartak Myjava
-
,
UNI GYŐR NKA vs BA Spartak Myjava
-
,
MBK Victoria Žilina vs BKM SPU NITRA
-
,
B.S.C. Bratislava vs Inter Bratislava Yellow
-
,
BK Levy Senec vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
09:00
ŠBK Šamorín vs BKM Junior Nitra
-
09:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
09:30
ŠBK Junior Levice vs MBA Prievidza
-
09:30
ŠBK Galaxy Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
10:00
CBK U11 Košice vs Young Angels U11 Košice
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs BA Spartak Myjava
-
10:00
MBK Ružomberok vs ŠBK Handlová
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs Inter Bratislava Black
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠBK Handlová
-
10:00
BKM Iskra Svit vs 1.BK Michalovce
-
10:00
MIBA Stupava vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:00
BK AS Trenčín - MS vs BK Slovan Bratislava
-
10:30
ŠBK Šamorín vs BKM Junior Nitra
-
10:30
BK ZŠ Zvolen MS vs BK AS Trenčín - MS
-
10:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs AKAPO Lučenec
-
11:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
11:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Junior Levice
-
11:00
BK ŠPD Rožňava vs RIM Basket Košice
-
11:00
Inter Bratislava Yellow vs BK Gabko Senec - MS
-
11:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs BA Spartak Myjava
-
11:30
Inter Bratislava Black vs MIBA Stupava
-
12:00
CBK U11 Košice vs Young Angels U11 Košice
-
12:00
MBK Stará Turá vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:00
MBK Ružomberok vs ŠBK Handlová
-
12:00
BK ZŠ Zvolen MS vs BK AS Trenčín - MS
-
12:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
12:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
12:00
BKM Iskra Svit vs 1.BK Michalovce
-
12:30
MBA Prievidza vs MBK Victoria Žilina
-
12:30
RIM Basket Košice vs ŠBK Galaxy Košice
-
12:30
BK Gabko Senec - MS vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
12:30
BK AS Trenčín - MS vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
13:00
MIBA Stupava vs B.S.C. Bratislava
-
13:30
Piešťanské Čajočky - MS vs IBAS Bratislava - MS
-
13:30
BKM Iskra Svit vs 1.BK Michalovce
-
13:30
ŠBK Šamorín vs BK Vráble
-
14:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs Inter Bratislava Yellow
-
14:00
MBA Prievidza vs BBK Bánovce nad Bebravou MS
-
14:00
YOUNG ANGELS U23 Košice vs MBK Stará Turá
-
14:30
ŠBK Junior Levice vs Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
-
14:30
BK AŠK Slávia Trnava vs Piešťanské Čajočky
-
14:30
MBK Stará Turá vs MIBA Stupava - MS
-
14:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK AŠK Slávia Trnava
-
15:00
Piešťanské Čajočky - MS vs IBAS Bratislava - MS
-
15:00
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS vs BA Čaňa
-
15:00
Rožňavskí vlci vs ŠBK Galaxy Košice
-
15:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs ŠBK Handlová
-
15:00
BKM Žilina vs ŽBK Rožňava
-
15:30
MBK Ružomberok vs BAM Poprad
-
16:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS vs BK Inter Bratislava
-
16:00
BK Slovan Bratislava vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
16:15
YOUNG ANGELS U19 Košice vs BK AS Trenčín
-
16:45
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS vs BA Čaňa
-
17:00
ŠBK Šamorín vs CBK Košice
-
17:00
1.BK Michalovce vs BA Čaňa
-
18:00
BKM Lučenec vs BK Inter Bratislava
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs BK Dolný Kubín
-
18:00
BK MŠK Kežmarok vs RB Košice
-
18:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza
-
18:30
Patrioti Levice vs Iskra Svit
-
19:00
Young Angels Košice vs Piešťanské Čajky
-
19:00
MBK Baník Handlová vs SPIŠSKÍ RYTIERI
-
19:00
BC Prievidza vs BC Komárno