-
MBK Stará Turá vs BKM Junior UKF Nitra
-
,
BK AS Trenčín - MS vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
,
BK UNIPO Akademik Prešov - MS vs BKM Bardejov
-
,
BBK Bánovce nad Bebravou vs AKAPO Lučenec B
-
ŠKP BBC Banská Bystrica vs TSM Slávia Žilina A
-
1.BK Michalovce vs RIM Basket Košice
-
BKM Iskra Svit vs 1.BK Michalovce
-
TSM Slávia Žilina - MS vs Rožňavskí vlci - MS
-
AKAPO Lučenec - MS vs TSM Slávia Žilina - MS
-
09:00
RIM Basket Košice vs BKM Iskra Svit
-
09:00
Inter Bratislava vs B.S.C. Bratislava Yellow
-
09:00
ŠBK Šamorín vs BK Slovan Bratislava
-
09:00
MBK Slávia Trnava A vs MIBA SLOVAKIA
-
09:30
BK Vráble - MS vs BKM Žilina
-
09:30
BK Lokomotíva Sereď vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
RIM Basket Košice vs BKM Iskra Svit
-
10:00
BK ŠPD Rožňava vs BK MŠK Kežmarok - MS
-
10:00
Young Angels Košice vs BA Čaňa
-
10:00
ŠBK Handlová vs MBK Ružomberok
-
10:00
BKM Bardejov vs BK UNIPO Akademik Prešov - MS
-
10:00
ŠINTER BAsket vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs BA Čaňa
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs BKM SPU Nitra
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš - MS vs MBK Victoria Žilina
-
10:00
Piešťanské Čajočky vs MBK Ružomberok
-
10:00
CBK Košice vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
BAM Poprad vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:15
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BKM Junior UKF Nitra
-
10:30
BC Komárno - MS vs BK ZŠ Zvolen - MS
-
10:30
B.S.C. Bratislava Yellow vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:30
MIBA SLOVAKIA vs IBAS Bratislava
-
10:30
MBK Karlovka Bratislava A vs BKM Iskra Svit
-
10:30
Levy Senec vs Inter Bratislava Black
-
11:00
BK AS Trenčín vs Patrioti ŠBK Levice
-
11:30
BK MŠK Kežmarok - MS vs MBK Victoria Žilina
-
11:30
MBK Ružomberok vs BAM Poprad
-
11:30
BKM Bardejov vs BK UNIPO Akademik Prešov - MS
-
11:30
BK Domov Topoľčany vs MBA Prievidza
-
11:30
MBK Slávia Trnava B vs ŠINTER BAsket
-
11:45
BA Čaňa vs BAM Poprad fialová - MS
-
12:00
BKM Petržalka - MS vs BC Komárno - MS
-
12:00
MBK Karlovka Bratislava vs Inter Bratislava
-
12:00
Piešťanské Čajočky vs BK Vráble - MS
-
12:00
IBAS Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
12:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MIBA SLOVAKIA
-
12:00
BKM Žilina vs ŽBK Rožňava
-
12:00
TSM Slávia Young Men Žilina vs BK Slovenský Orol Levoča
-
12:15
BKM Junior UKF Nitra vs BKM Žilina
-
12:15
CBK Košice vs BAM Poprad biela
-
13:00
MBK Victoria Žilina vs BK ŠPD Rožňava
-
13:00
BAM Poprad vs ŠBK Handlová
-
13:00
Young Angels Košice vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
13:30
BK ZŠ Zvolen - MS vs BKM Petržalka - MS
-
13:30
BAM Poprad fialová - MS vs Young Angels Košice
-
13:30
ŠBK Šamorín vs MBK Ružomberok
-
13:30
BK MŠK Žiar nad Hronom vs RIM Basket Košice
-
14:00
RB Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
14:00
BK AS Trenčín U23 vs BKM Iskra Svit U23
-
14:30
MBK Karlovka Bratislava B vs BK Pezinok