-
,
BKM Petržalka - MS vs voľno
-
,
MBK Stará Turá vs voľno
-
,
AKAPO Lučenec - MS vs ORAVA BasCats
-
,
voľno vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
,
ŽBK Rožňava vs Young Angels Košice
-
BKM Bardejov vs TYDAM UPJŠ Košice
-
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs BKM Bardejov
-
,
BKM Bardejov vs TYDAM Košice
-
ŽBK Rožňava vs BKM Bardejov
-
09:00
ŠBK Galaxy Košice vs Spišskí Rytieri
-
09:00
BK ŠPD Rožňava vs Spišskí Rytieri
-
09:00
BKM SPU Nitra vs Levy Senec
-
09:00
MBK Victoria Žilina vs 1.BK Michalovce
-
09:00
BK Pezinok vs ŠINTER BAsket
-
09:30
BKM Junior UKF Nitra vs BBGP Prievidza
-
10:00
1.BK Michalovce vs ŠBK Galaxy Košice
-
10:00
BK MŠK Žiar nad Hronom vs ŠINTER BAsket
-
10:00
BK MŠK Kežmarok - MS vs MBK Liptovský Mikuláš - MS
-
10:00
TSM Slávia Žilina A vs ŠBK Galaxy Košice
-
10:00
MBK Slávia Trnava B vs MBK Karlovka Bratislava B
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK AS Trenčín - MS
-
10:00
BA Čaňa vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
10:00
Young Angels Košice vs BAM Poprad
-
10:00
ŠINTER BAsket - MS vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:30
Spišskí Rytieri vs BK MŠK Žiar nad Hronom
-
10:30
Patrioti ŠBK Levice vs AKAPO Lučenec B
-
10:40
Levy Senec vs BK Pezinok
-
11:00
Spišskí Rytieri vs 1.BK Michalovce
-
11:00
BC Komárno - MS vs Kysucké Nové Mesto - MS
-
11:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs BK AS Trenčín
-
11:00
BK Vráble vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:00
IBAS Bratislava vs Levy Senec - MS
-
11:00
MBK Stará Turá U19 vs MBK Ružomberok U19
-
11:00
BAM Poprad U23 vs YOUNG ANGELS Košice U19
-
11:15
BKM Žilina vs BKM Junior UKF Nitra
-
11:15
Levy Senec vs MIBA SLOVAKIA
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď - MS vs AKAPO Lučenec - MS
-
11:30
AKAPO Lučenec A vs RIM Basket Košice
-
12:00
MBK Victoria Žilina vs B.S.C. Bratislava Yellow
-
12:00
ŠINTER BAsket vs Levy Senec
-
12:00
BK MŠK Žiar nad Hronom vs BK ŠPD Rožňava
-
12:00
BKM Iskra Svit vs BA Čaňa
-
12:00
TSM Slávia Young Men Žilina vs ACADEMIC ŽU Žilina
-
12:20
BK Pezinok vs BKM SPU Nitra
-
12:30
Kysucké Nové Mesto - MS vs BA Čaňa - MS
-
13:00
BK ZŠ Zvolen - MS vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
13:00
BBGP Prievidza vs BKM Žilina
-
13:00
TYDAM UPJŠ Košice vs ŽBK Rožňava
-
13:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Vráble
-
13:30
BBA Komárno vs MBK Victoria Žilina
-
14:00
Levy Senec vs BK MŠK Žiar nad Hronom
-
14:00
BA Čaňa - MS vs BC Komárno - MS
-
14:00
BK Domov Topoľčany vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
14:00
BK Slovenský Orol Levoča vs BK AS Trenčín U23
-
14:00
BK Slovan Bratislava U19 vs Dubček Bratislava
-
14:30
AKAPO Lučenec - MS vs BK ZŠ Zvolen - MS
-
14:30
TYDAM UPJŠ Košice vs ŽBK Rožňava
-
14:30
BC Prievidza B vs Košice Wolves
-
15:00
BK AS Trenčín vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
15:00
B.S.C. Bratislava Yellow vs BBA Komárno
-
15:30
ŠBK Šamorín vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
15:30
Spišskí Rytieri vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
17:00
Piešťanské Čajočky - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
17:00
ŠBK Galaxy Košice vs MBK Karlovka Bratislava
-
17:00
BK MŠK - Patrioti Žiar nad Hronom U23 vs BKM Iskra Svit U23
-
17:30
BK Vráble vs ŠBK Šamorín