Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
November,
2019
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
November 2019
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
28
29
30
31
1
2
3
10:00
Sobota 02
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
10:00
Nedeľa< 03
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK MINIBUSEUROPA KE
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK Liptovský Mikuláš
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Junior Komárno - MS
+
ŠBK Handlová
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBA Prievidza
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BKM SPU Nitra
+
BK Lokomotíva Sereď
10:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
Inter Bratislava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Handlová
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Východ
CBK MINIBUSEUROPA KE
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:45
1.liga Žiaci U14 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
11:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBA Prievidza
+
Inter Bratislava
12:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
13:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
BAM Poprad
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
14:00
2.liga muži - Východ
BK UVL Košice
+
BK ŠPD Rožňava
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Piešťanské Čajočky
+
AKAPO Lučenec - MS
14:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Východ
BKM Bardejov
+
BAM Poprad
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
YOUNG ANGELS U12 Košice
+
MBK Ružomberok
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
ŠBK Šamorín
12:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
12:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK AŠK Slávia Trnava
10 more events ...
4
5
6
7
8
9
10
16:30
Pondelok 04
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
BKM Junior UKF Nitra
15:30
Utorok 05
1.liga Žiaci U14 - Západ
Inter Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
09:00
Sobota 09
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:30
Nedeľa< 10
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
AKAPO Lučenec
17:45
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
BKM Junior UKF Nitra
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BK MŠK Kežmarok
+
ABOVIA 96 Košice
10:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava - MS
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BAM Poprad
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BK Inter Bratislava žltí
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
AKAPO Lučenec
09:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
MBK Ružomberok
+
BAM Poprad
12:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava - MS
09:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
13:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
BK ZŠ Zvolen
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BKM Iskra Svit
+
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen MS
+
BKM Žilina-Závodie
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín GREEN
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ B
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
27 more events ...
11
12
13
14
15
16
17
16:15
Štvrtok 14
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BA Čaňa
+
ABOVIA 96 Košice
14:30
Piatok 15
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
MBK Ružomberok
+
ORAVA BasCats
09:00
Sobota 16
1.liga Starší mini U12 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
ŠBK Handlová
10:00
Nedeľa< 17
1.liga Žiaci U14 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
MBK VICTORIA ŽILINA
17:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
15:45
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
MBK Ružomberok
+
ORAVA BasCats
09:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK ŠPD Rožňava športom proti drogám
11:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
17:45
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BA Čaňa
+
ABOVIA 96 Košice
09:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBK Liptovský Mikuláš
11:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BKM Iskra Svit
+
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
09:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Junior Levice
11:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
ŠBK Handlová
+
BKM SPU Nitra
09:30
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBA Prievidza
+
MBK VICTORIA ŽILINA
12:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Inter Bratislava
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
12:00
2.liga muži - Východ
1.BK Humenné
+
BK UVL Košice
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue MS
+
B.S.C. Bratislava Yellow
13:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Inter Bratislava
10:15
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Svit
+
RIM Basket Košice
10:30
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
BBK Bánovce nad Bebravou
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
11:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBA Prievidza
+
ŠBK Junior Levice
11:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
1.BK Michalovce
11:20
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
B.S.C. Bratislava Yellow
11:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BK ŠPD Rožňava športom proti drogám
12:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠBK Handlová
+
BBK Bánovce nad Bebravou
20 more events ...
18
19
20
21
22
23
24
16:15
Štvrtok 21
1.liga Žiaci U14 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
MBA Prievidza
00:00
Sobota 23
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
+
BKM Petržalka - Five Stars
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
+
BKM Petržalka - Five Stars
00:01
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
00:01
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
YOUNG ANGELS U11 Košice
+
CBK MINIBUSEUROPA KE
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
+
BK MŠK Kežmarok
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ B
BK ŠPD Rožňava športom proti drogám
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BKM SPU Nitra
+
BK Inter Bratislava žltí
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBA Prievidza
+
MBK VICTORIA ŽILINA
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Inter Bratislava čierni
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
Piešťanské Čajočky
35 more events ...
25
26
27
28
29
30
1
14:30
Streda 27
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
16:30
Štvrtok 28
1.liga Žiaci U14 - Západ
Inter Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
19:00
Piatok 29
2.liga muži - Západ
BK DOMOV Topoľčany
+
BBK Bánovce nad Bebravou
00:01
Sobota 30
1.liga Žiačky U14 - Východ
BAM Poprad
+
ŽBK Rožňava - MS
18:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
BA Čaňa
00:01
1.liga Žiačky U14 - Východ
BAM Poprad
+
ŽBK Rožňava - MS
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble - MS
+
BKM Junior UKF Nitra
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava - MS
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BKM Žilina-Závodie
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
Piešťanské Čajočky
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
BKM Iskra Svit
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Junior Komárno - MS
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BA Čaňa
+
YOUNG ANGELS U13 Košice
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble - MS
+
BKM Junior UKF Nitra
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava - MS
10:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBA Prievidza
11:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
18 more events ...