-
09:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
09:00
YOUNG ANGELS U11 Košice vs CBK MINIBUSEUROPA KE
-
09:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:00
vs BK MŠK Kežmarok
-
09:00
BK ŠPD Rožňava športom proti drogám vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
09:00
BKM SPU Nitra vs BK Inter Bratislava žltí
-
09:30
MBA Prievidza vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
09:30
BK Lokomotíva Sereď vs BK Inter Bratislava čierni
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs International Basket Academy Slovakia (IBAS)
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs MBK Stará Turá
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
ŠBK Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
BA Čaňa vs BKM Iskra Svit
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs BK Gabko Senec
-
10:15
YOUNG ANGELS U11 Košice vs CBK MINIBUSEUROPA KE
-
10:15
ORAVA BasCats vs AKAPO Lučenec
-
10:15
BAM Poprad vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
10:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
10:30
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
10:30
AKAPO Lučenec - MS vs MBK Stará Turá
-
10:30
AKAPO Lučenec vs BK ZŠ Zvolen
-
10:30
BK ŠPD Rožňava športom proti drogám vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:45
BKM Bardejov vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
10:45
vs BK MŠK Kežmarok
-
10:45
BKM SPU Nitra vs BK Inter Bratislava žltí
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:00
MBA Prievidza vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
11:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK Inter Bratislava čierni
-
11:30
BAM Poprad vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs International Basket Academy Slovakia (IBAS)
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs MBK Stará Turá
-
11:30
BKM Junior UKF Nitra vs Piešťanské Čajočky
-
11:30
ŠBK Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
ŠBK Junior Levice vs BK Gabko Senec
-
11:45
ORAVA BasCats vs AKAPO Lučenec
-
11:45
BA Čaňa vs BKM Iskra Svit
-
12:00
BKM Bardejov vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
12:00
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
12:00
AKAPO Lučenec - MS vs MBK Stará Turá
-
12:00
YOUNG ANGELS U13 Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:30
AKAPO Lučenec vs BK ZŠ Zvolen