-
09:00
BK MŠK Žiar nad Hronom - MS vs BKM Žilina
-
09:00
IBAS Bratislava - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:00
BK NMnV - MS vs BK Slovan Bratislava
-
09:00
BAM Poprad vs Young Angels Košice
-
09:00
ŠBK Šamorín vs BK Slovan Bratislava
-
09:00
ŠBK Galaxy Košice vs RIM Basket Košice
-
09:00
BKM Iskra Svit vs Spišskí Rytieri
-
09:00
BK AS Trenčín - MS vs BBK Bánovce nad Bebravou - MS
-
09:30
BKM Bardejov vs TYDAM Košice
-
09:30
BK Lokomotíva Sereď biele vs MBK Stará Turá - MS
-
09:30
BKM Žilina vs BA Spartak Myjava
-
09:30
BK MŠK Žiar nad Hronom vs Patrioti ŠBK Levice
-
09:30
AKAPO Lučenec - MS vs TSM Slávia Žilina - MS
-
09:30
BK AS Trenčín vs ŠINTER BAsket
-
10:00
MBK Karlovka Bratislava vs Strojár Malacky
-
10:00
BBA Komárno - MS vs B.S.C. Blue Bratislava - MS
-
10:00
BK MŠK Kežmarok - MS vs Rožňavskí vlci - MS
-
10:00
Patrioti ŠBK Levice vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:15
MBK Ružomberok vs BK MŠK Žiar nad Hronom - MS
-
10:15
1.BK Michalovce vs BKM Iskra Svit
-
10:30
ŠBK Šamorín vs IBAS Bratislava - MS
-
10:30
BK Slovan Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď červené
-
10:30
Young Angels Košice vs BKM Bardejov
-
10:30
BA Čaňa vs ŠBK Galaxy Košice
-
10:30
BBK Bánovce nad Bebravou - MS vs BC Komárno - MS
-
10:45
BK Vráble vs ŠBK Šamorín
-
10:45
BK ŠPD Rožňava vs AKAPO Lučenec - MS
-
11:00
TYDAM Košice vs BA Čaňa
-
11:00
MBK Stará Turá - MS vs BA Spartak Myjava
-
11:00
Patrioti ŠBK Levice vs MBK Victoria Žilina
-
11:15
ŠBK Handlová vs BK AS Trenčín
-
11:30
BKM Žilina vs MBK Ružomberok
-
11:30
BBGP Prievidza vs BKM Žilina
-
11:30
Spišskí Rytieri vs 1.BK Michalovce
-
11:30
Strojár Malacky vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:30
BBA Komárno - MS vs B.S.C. Blue Bratislava - MS
-
11:45
BK Lokomotíva Sereď vs BBA Komárno
-
12:00
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
12:00
BK Lokomotíva Sereď červené vs BK NMnV - MS
-
12:00
BKM Bardejov vs BAM Poprad
-
12:00
RIM Basket Košice vs BA Čaňa
-
12:00
BC Komárno - MS vs BK AS Trenčín - MS
-
12:00
MBA Prievidza green vs MBK Karlovka Bratislava
-
12:00
TSM Slávia Žilina - MS vs BK ŠPD Rožňava
-
12:00
MBK Victoria Žilina vs BK MŠK Kežmarok - MS
-
12:30
BA Čaňa vs BKM Bardejov
-
12:30
BA Spartak Myjava vs BK Lokomotíva Sereď biele
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs BK Vráble
-
12:30
MBK Victoria Žilina vs BK MŠK Žiar nad Hronom
-
13:00
BK Lokomotíva Sereď vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:00
ŠINTER BAsket vs ŠBK Handlová
-
13:30
BA Spartak Myjava vs BBGP Prievidza
-
13:30
BKM Iskra Svit vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
13:30
BBA Komárno vs Patrioti ŠBK Levice
-
14:00
BK Pezinok vs BK NMnV
-
14:00
MBK Karlovka Bratislava vs RIM Basket Košice
-
14:00
Rožňavskí vlci - MS vs MBK Victoria Žilina
-
15:15
BK NMnV vs MIBA SLOVAKIA
-
15:15
B.S.C. Bratislava vs BKM Iskra Svit
-
15:45
RIM Basket Košice vs MBA Prievidza green
-
16:00
MBK Slávia Trnava vs Levy Senec
-
16:00
MŠK BO Holíč vs BK Lokomotíva Sereď
-
16:30
MIBA SLOVAKIA vs BK Pezinok
-
17:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs B.S.C. Bratislava
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs MBK Slávia Trnava
-
17:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
17:30
MBK Slávia Trnava vs Levy Senec
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs BK Dolný Kubín