person_outline
search
  • Oznámenia
  • Posted
  • Čítať 1350 krát

Majstrovstvá Slovenska mládeže 2020

Pekný deň všetkým!

Vzhľadom na blížiace sa termíny oznamujeme nominácie na finálové turnaje mládeže sezóny 2019/2020, ktoré sa všetky uskutočnia v Košiciach. Konkrétne delegácie sú ako vždy v kompetencii hlavného rozhodcu turnaja, ktorý ich následne oznámi VV KR SBA. Všetky zápasy budú publikované aj na delegačnej stránke Vyšších súťaží s časmi začiatkov a miestami zápasov.

3. - 5.7.2020

Majstrovstvá Slovenska – Kadeti U17
Technický komisár: Eduard Cetl, Svit
Rozhodcovia :
Ľubomír Begáni, Košice
Martin Bujňák, Sabinov
Samuel Bruno Fáber, Košice
Štefan Kubík, Bratislava
Marek Viazanko, Ľubotice
Martin Kuchár, Spišská Nová Ves

Majstrovstvá Slovenska – Staršie minižiačky U12
Technický komisár:
Miroslav Matejčík, Banská Bystrica
Rozhodcovia :
Tomáš Kiss, Košice – hlavný rozhodca
Viktória Barabášová, Nižná Huta
Róbert Hudák, Poprad
Veronika Kolesárová, Košice

6. - 8.7.2020

Majstrovstvá Slovenska – Žiaci U14
Technický komisár: Miroslav Matejčík, Banská Bystrica
Rozhodcovia :
Vladimír Karnay, Košice – hlavný rozhodca
Roland Štuhl, Lučenec
Helena Galádová, Bratislava
Simona Perečinská, Veľký Šariš - Kanaš

Majstrovstvá Slovenska – Žiačky U14
Technický komisár: Eduard Cetl, Svit
Rozhodcovia :
Peter Gacík, Košice – hlavný rozhodca
Lucia Zlatošová, Rožňava
Eduard Mačák , Svit
Daniel Bigoš, Spišská Nová Ves

10. - 12.7.2020

Majstrovstvá Slovenska – Kadetky U17
Technický komisár: Miroslav Matejčík, Banská Bystrica
Rozhodcovia :
Zdenko Zubák, Košice – hlavný rozhodca
Peter Karniš, Prešov
Michal Perečinský, Veľký Šariš - Kanaš
Veronika Malčeková, Bratislava


Majstrovstvá Slovenska – Starší minižiaci U12
Technický komisár: Igor Juhás, Žilina
Rozhodcovia :
Milan Andráši, Košice – hlavný rozhodca
Peter Csank, Rimavská Sobota
Samuel Hoferica, Považská Bystrica
Dáwid Mlynarski, Košice 

13. - 15.7.2020

Majstrovstvá Slovenska – Mladší žiaci U13
Technický komisár: Stanislav Suja, Bratislava
Rozhodcovia :
Imrich Pastirak st., Čičarovce – hlavný rozhodca
Martin Červenec,Trnava
Imrich Pastirak ml.,Trnava
Viktória Barabášová, Nižná Huta

Majstrovstvá Slovenska – Mladšie žiačky U13
Technický komisár: Miroslav Kuzmiak, Bratislava
Rozhodcovia :
Veronika Obertová, Prievidza – hlavný rozhodca
Zuzana Lamošová, Bratislava
Karolína Krnáčová, Banská Bystrica
Timea Čatlošová, Košice

17.  - 19.7.2020

Majstrovstvá Slovenska – Starší žiaci U15
Technický komisár: Michal Šramko, Bratislava
Rozhodcovia :
Vladimír Karnay, Košice – hlavný rozhodca
Lukáš Životský, Košice
Simona Perečinská, Veľký Šariš – Kanaš
Eduard Mačák, Svit

Majstrovstvá Slovenska – Staršie žiačky U15
Technický komisár: Igor Juhás, Žilina
Rozhodcovia :
Michal Perečinský, Veľký Šariš – Kanaš – hlavný rozhodca
Stanislav Mlynarčík, Liptovský Hrádok
Lucia Zlatošová, Rožňava
Milan Andráši, Košice

24.- 26.7.2020

Majstrovstvá Slovenska – Juniori U19
Technický komisár: Eduard Cetl, Svit
Rozhodcovia :
Ľubomír Begáni, Košice
Artojms Ribakovs, Bratislava
Samuel Bruno Fáber, Košice
Štefan Kubík, Bratislava
Marek Viazanko, Ľubotice
Martin Kuchár, Spišská Nová Ves

Majstrovstvá Slovenska – Juniorky U19
Technický komisár: Miroslav Matejčík, Banská Bystrica
Rozhodcovia :
Zdenko Zubák, Košice – hlavný rozhodca
Martin Bujňák, Sabinov
Zuzana Lamošová, Bratislava
Kamila Višniarová, Trnava

 

Anton Šarišský
delegačný referent Vyšších súťaží

Naposledy zmenené pondelok, 13 July 2020 13:25
(0 hlasov)
Pre písanie komentárov sa prihláste