• Oznámenia
  • Posted
  • Čítať 15899 krát

Delegácie medzinárodných rozhodcov, komisárov a 3x3 rozhodcov

Delegácie medzinárodných rozhodcov a komisárov - sezóna 2021/2022

Zdenko Tomašovič
Qual. to WC'23 Gr.D R5 Estónsko - Nemecko 30.6.2022
Pre-Qual. to EB'25 Gr. C Nórsko - Dánsko 3.7.2022
FIBA U20 European Championship Division B (Gruzínsko, 15.-24.7.2022)

Marek Kúkelčík
Qual. to WC'23 Gr.F R5 Bulharsko - Litva 1.7.2022

Qual. to WC'23 Gr.G R6 Severné Macedónsko - Ukrajina 4.7.2022
FIBA U17 Women's Basketball World Cup (Maďarsko, 9.-17.7.2022)


Pavel Fuska
Pre-Qual. to EB'25 Gr. A Rakúsko - Írsko 30.6.2022
Qual. to WC'23 Gr.E R6 Francúzsko - Maďarsko 4.7.2022
FIBA U20 European Championship Division B (Gruzínsko, 15.-24.7.2022)

Zdenko Zubák
FIBA U20 Women's European Championship Division B (Severné Macedónsko, 9.-17.7.2022)
FIBA U18 European Championship Division C (San Maríno, 24.-31.7.2022)

Peter Ženiš
FIBA U16 European Championship Division B (Bulharsko, 11.-20.8.2022)

Eduard Uhrin
FIBA 3x3 Nations League - Europe (Central) Stop 1,2,3 (Slovensko, 1.-3.7.2022)
FIBA U18 European Championship Division B (Rumunsko, 29.7.-7.8.2022)

FIBA U16 Women's European Championship Division B (Čierna Hora, 18.-27.8.2022)

Jakub Izák
FIBA U16 European Championship Division B (Bulharsko, 11.-20.8.2022)

Veronika Obertová
FIBA U16 Women's European Championship Division B (Čierna Hora, 18.-27.8.2022)

Miroslav Kuzmiak


Milan Brziak
FIBA U18 European Championship (Turecko, 30.7.-7.8.2022)


Veronika
Malčeková
FIBA 3x3 Europe Cup Qualifier 2022 (Rumunsko, 4.-5.6.2022)
FIBA 3x3 Nations League - Europe (Central) Stop 1,2,3 (Slovensko, 1.-3.7.2022)
FIBA 3x3 Nations League - Europe (West) Stop 1,2,3 (Francúzsko, 11.-13.7.2022)
FIBA 3x3 Nations League - Europe U21 (West) Stop 1,2,3 (Francúzsko, 15.-17.7.2022)
FIBA 3x3 U17 Europe Cup Qualifier (Francúzsko, 6.-7.8.2022)

---------------------------------------------------------------------------

Naposledy zmenené pondelok, 27 June 2022 18:44
(17 hlasov)