Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Apríl,
2023
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Marec
Apríl 2023
Máj
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
27
28
29
30
31
1
2
09:30
Sobota 01
1.liga Kadeti U17 - Gold
RIM Basket Košice
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
09:00
Nedeľa< 02
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
YOUNG ANGELS U15 Košice
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
MBA Prievidza
+
BBK Bánovce nad Bebravou
09:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
CBK U19 Košice
+
BK AS Trenčín
11:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
AKAPO Lučenec
+
Levy Senec
09:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BAM Poprad
+
MBK Stará Turá
12:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK AS Trenčín - MS
+
BK NMnV
10:00
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
BK Lokomotíva Sereď
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
Piešťanské Čajočky
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
Piešťanské Čajočky
14:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
ŠBK Handlová
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
BK AŠK Slávia Trnava
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
CBK U15 Košice
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
ŽBK Rožňava
+
Levy Senec
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
ŽBK Rožňava
+
MIBA Stupava - MS
11:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BKM Žilina
+
BK Vráble
14:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK Slovan Bratislava
11:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
CBK U15 Košice
+
BK Slovan Bratislava
15:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
B.S.C. Bratislava
11:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
AKAPO Lučenec
+
Levy Senec
15:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
YOUNG ANGELS U19 Košice
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
15:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BAM Poprad
+
BK AS Trenčín - MS
13:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
16:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
14:00
1.liga muži a Mladí muži U23
ACADEMIC ŽU Žilina
+
BKM SPU Nitra
17:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
CBK U19 Košice
+
MBK Stará Turá
14:30
1.liga muži - o umiestnenie
Slávia HVAR Sport Resort Košice
+
BK Slovenský Orol Levoča
17:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
BA Čaňa
16:00
1.liga muži a Mladí muži U23
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
UNIPO BKM Iskra Svit U23
3 more events ...
3
4
5
6
7
8
9
17:00
Streda 05
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BKM Iskra Svit
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
17:00
Štvrtok 06
1.liga muži - o umiestnenie
MŠK MBK Žiar nad Hronom
+
ŠBK Junior Patrioti Levice U23
10
11
12
13
14
15
16
18:30
Štvrtok 13
1.liga Juniori U19 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MBK Karlovka Bratislava
18:00
Piatok 14
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:30
Sobota 15
1.liga Juniori U19 - Východ
1.BK Humenné
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
09:00
Nedeľa< 16
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM SPU Nitra
+
MBA Prievidza
10:30
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
RIM Basket Košice
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Levy Senec
+
MBK Karlovka Bratislava
10:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
1.BK Michalovce
11:30
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
11:45
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BKM Iskra Svit
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
ŠBK Šamorín
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
BK Slovan Bratislava
13:30
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠINTER Basket
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
Inter Bratislava
+
MBA Prievidza
14:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM Iskra Svit
+
Inter Bratislava
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BKM Iskra Svit
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
14:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBK Victoria Žilina
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBK Liptovský Mikuláš
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK MŠK Kežmarok
+
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
14:30
1.liga Juniori U19 - Východ
PU Akademik Prešov
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:30
1.liga Juniori U19 - Východ
1.BK Humenné
+
TYDAM UPJŠ Košice
15:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BK AS Trenčín
+
BKM Bardejov
11:00
1.liga Juniori U19 - Východ
PU Akademik Prešov
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
15:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BA Čaňa
+
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
11:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BK AS Trenčín
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
15:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď - MS
+
MIBA Stupava - MS
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
AKAPO Lučenec
16:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Victoria Žilina
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Levy Senec
+
ŠINTER Basket
7 more events ...
9 more events ...
17
18
19
20
21
22
23
18:30
Streda 19
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
RIM Basket Košice
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
19:30
Štvrtok 20
1.liga Kadeti U17 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
RIM Basket Košice
16:00
Piatok 21
1.liga Kadeti U17 - Západ
Inter Bratislava Black
+
ŠBK Junior Levice
00:00
Sobota 22
1.liga ženy
ŽBK Rožňava
+
BK ZŠ Zvolen
09:00
Nedeľa< 23
1.liga Kadeti U17 - Gold
MBA Prievidza
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
17:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠBK Handlová
10:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
18:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK AS Trenčín - MS
+
Levy Senec
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
11:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
MBK Victoria Žilina
13:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
Inter Bratislava Black
+
BKM SPU Nitra
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BKM SPU Nitra
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Young Angels U15 Košice
+
BK AŠK Slávia Trnava
14:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
CBK U15 Košice
+
Piešťanské Čajočky
15:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BBK Bánovce nad Bebravou
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK Slovan Bratislava
15:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
ŠBK Šamorín
15:30
1.liga Kadeti U17 - Gold
MBA Prievidza
+
B.S.C. Bratislava
11:30
1.liga Kadeti U17 - Gold
BBK Bánovce nad Bebravou
+
B.S.C. Bratislava
16:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK Slovan Bratislava
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
13:00
1.liga ženy
BK ZŠ Zvolen
+
ŽBK Rožňava
16:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
MBK Victoria Žilina
13:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
AKAPO Lučenec
+
MIBA Stupava - MS
16:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
ŽBK Rožňava
+
MBK Stará Turá
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BAM Poprad
+
BK Vráble
16:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Young Angels U15 Košice
+
Piešťanské Čajočky
14:00
1.liga muži a Mladí muži U23
ACADEMIC ŽU Žilina
+
UNIPO BKM Iskra Svit U23
17:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Nové Mesto nad Váhom
+
Levy Senec
15:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
1 more events ...
1 more events ...
24
25
26
27
28
29
30
15:30
Štvrtok 27
1.liga Juniori U19
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBA Prievidza
15:30
Piatok 28
1.liga Juniori U19
MBA Prievidza
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
Sobota 29
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BKM Žilina
+
BK AS Trenčín - MS
10:00
Nedeľa< 30
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BA Čaňa
+
MBK Ružomberok
16:30
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBA Prievidza
+
AKAPO Lučenec
15:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
CBK U15 Košice
+
BK Slovan Bratislava
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
ŠBK Galaxy Košice
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Piešťanské Čajočky
+
ŠBK Šamorín
17:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Young Angels U15 Košice
+
BK Slovan Bratislava
18:00
1.liga Juniori U19 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
ŠBK Junior Levice
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBK Karlovka Bratislava
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Stará Turá
+
BK Slovan Bratislava
18:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
MBK Stará Turá
14:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Young Angels U17 Košice
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BKM Bardejov
+
BK Lokomotíva Sereď
14:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK Karlovka Bratislava
15:00
1.liga Juniori U19
MBK Victoria Žilina
+
BKM SPU Nitra
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
RIM Basket Košice
+
ŠBK Galaxy Košice
15:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
11:00
1.liga muži a Mladí muži U23
UNIPO BKM Iskra Svit U23
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
16:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BA Čaňa
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
11:30
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BK AŠK Slávia Trnava
16:15
Finálový turnaj - 1. liga Ženy
Dubček Bratislava
+
TYDAM UPJŠ Košice
12:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Young Angels U17 Košice
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
18:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BKM Bardejov
+
BK AŠK Slávia Trnava
13:00
1.liga Juniori U19
BKM SPU Nitra
+
MBK Victoria Žilina
18:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BK Lokomotíva Sereď
14:15
Finálový turnaj - 1. liga Ženy
Dubček Bratislava
+
BK ZŠ Zvolen
18:30
Finálový turnaj - 1. liga Ženy
Young Angels Košice
+
BK ZŠ Zvolen
16:00
1.liga muži a Mladí muži U23
BKM SPU Nitra
+
ACADEMIC ŽU Žilina
16:30
Finálový turnaj - 1. liga Ženy
Young Angels Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice