Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Január,
2021
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Január 2021
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
16:00
Utorok 05
Slovenský pohár ženy - kvalifikácia
Young Angels U19 Košice J
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
14:00
Streda 06
Slovenský pohár ženy - kvalifikácia
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
Young Angels U19 Košice J
00:00
Piatok 08
Slovenský pohár muži - kvalifikácia
BK MŠK Kežmarok
+
BKM Lučenec
00:00
Sobota 09
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
00:00
Nedeľa< 10
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BBK Bánovce nad Bebravou
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BBK Bánovce nad Bebravou
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Junior Komárno
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Junior Komárno
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Karlovka Bratislava - MS
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Karlovka Bratislava - MS
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit A
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BK MŠK Kežmarok
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
RIM Basket Košice
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
Diawin Košice
+
KB Slávia TU Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď B
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
Inter Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
TJ Družba Piešťany
+
BK Lokomotíva Sereď A
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Pezinok
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBA Prievidza
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Handlová
+
BK Junior Komárno
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga muži - Východ
ACADEMIC ŽU Žilina
+
PU Prešov ISKRA Svit B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga muži - Východ
MŠK MBK Žiar nad Hronom
+
BK Slovenský Orol Levoča
6 more events ...
3 more events ...
11
12
13
14
15
16
17
00:00
Sobota 16
1.liga Kadeti U17 - Východ
RIM Basket Košice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
Nedeľa< 17
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
RIM Basket Košice
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit A
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit A
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBA Prievidza
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Handlová
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Handlová
+
TJ Družba Piešťany
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBA Prievidza
+
TJ Družba Piešťany
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Junior Komárno
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Junior Komárno
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Pezinok
+
BK Lokomotíva Sereď B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Pezinok
+
BK Lokomotíva Sereď A
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď A
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa - MS
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BKM Bardejov
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
Young Angels U15 Košice
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
Young Angels U15 Košice
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
MBK Ružomberok
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Ružomberok
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica - MS
9 more events ...
2 more events ...
18
19
20
21
22
23
24
00:00
Sobota 23
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BKM Iskra Svit
00:00
Nedeľa< 24
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš - MS
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš - MS
+
Bardejovskí Rytieri - MS
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
Bardejovskí Rytieri - MS
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBA Prievidza
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBA Prievidza
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Junior Komárno
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava - MS
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava - MS
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Junior Komárno
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
ŠBK Junior Levice
25
26
27
28
29
30
31
00:00
Sobota 30
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BKM Iskra Svit A
00:00
Nedeľa< 31
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BKM Iskra Svit A
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BKM Iskra Svit B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BKM Iskra Svit B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
Diawin Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
TJ Družba Piešťany
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Pezinok
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
TJ Družba Piešťany
+
BK Pezinok
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď A
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď B
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď B
+
BK Junior Komárno
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď A
+
BK Junior Komárno
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga ženy
BK Slovan Bratislava U23
+
Dubček Bratislava
00:00
1.liga ženy
MBK Stará Turá J
+
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J
00:00
1.liga ženy
BK AŠK Slávia Trnava
+
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J
00:00
1.liga ženy
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŽBK Rožňava J
00:00
1.liga ženy
MBK Stará Turá J
+
ŽBK Rožňava J
00:00
1.liga ženy
CBK Minibuseuropa Košice
+
BK PU EILAT Prešov
00:00
1.liga ženy
Young Angels U19 Košice J
+
BK PU EILAT Prešov
00:00
1.liga ženy
Young Angels U19 Košice J
+
BAM Poprad J
00:00
1.liga ženy
CBK Minibuseuropa Košice
+
BAM Poprad J
00:00
1.liga ženy
BKM Žilina
+
BK Lokomotíva Sereď U23
1 more events ...