Štvrtok, 8. Október 2020
Piatok, 9. Október 2020
-
,
IMC Slovakia Považská Bystrica vs B.S.C. Bratislava
-
,
BK Inter Bratislava vs BKM SPU Nitra
-
17:00
MBA Prievidza vs Diawin Košice
-
18:30
Young Angels U17 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice
-
19:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs KB Slávia TU Košice
-
19:30
BK Inter Bratislava vs ŠBK Junior Levice
Sobota, 10. Október 2020
-
,
BA Čaňa vs RIM Basket Košice
-
,
MBK Liptovský Mikuláš - MS vs MBK Victoria Žilina
-
,
BBK Bánovce nad Bebravou vs ŠBK Junior Levice
-
,
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBK Karlovka Bratislava
-
,
MBK AŠK Slávia Trnava vs B.S.C. Bratislava
-
,
BK Lokomotíva Sereď B vs ŠBK Handlová
-
,
ŽBK Rožňava J vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
BK Junior Komárno vs MBK Karlovka Bratislava - MS
-
10:00
Young Angels U16 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice
-
10:00
BAM Poprad J vs Young Angels U19 Košice J
-
11:00
BK Inter Bratislava vs ŠBK Junior Levice
-
11:30
BKM Iskra Svit vs Bardejovskí Rytieri - MS
-
12:30
MBA Prievidza vs KB Slávia TU Košice
-
13:00
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
13:00
MBK Ružomberok vs ŠBK Šamorín
-
14:00
B.S.C. Bratislava vs BKM SPU Nitra
-
14:00
BKM Iskra Svit vs BK MŠK Kežmarok
-
14:00
BK AS Trenčín vs Piešťanské Čajočky
-
14:00
BKM Žilina - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
15:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs Diawin Košice
-
15:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa - MS
-
15:00
ŽBK Rožňava vs BA Čaňa
-
15:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica - MS vs BK Slovan Bratislava
-
15:00
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J vs MBK Stará Turá J
-
15:30
MBA Prievidza vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
15:30
BK Lokomotíva Sereď U23 vs BKM Žilina
-
16:00
BK PU EILAT Prešov vs CBK Minibuseuropa Košice
-
17:00
MBK Victoria Žilina vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
17:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs BBK Bánovce nad Bebravou
Nedeľa, 11. Október 2020
-
,
BBK Bánovce nad Bebravou vs BKM SPU Nitra
-
,
MBK AŠK Slávia Trnava vs MBK Karlovka Bratislava
-
,
IMC Slovakia Považská Bystrica vs BC Komárno
-
,
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs ŠBK Junior Levice
-
10:00
BKM Iskra Svit vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs BK Junior Komárno
-
10:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs BKM Bardejov
-
10:00
ŽBK Rožňava vs Young Angels U15 Košice
-
10:00
BKM Žilina - MS vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
MBK Ružomberok vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica - MS vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BK AS Trenčín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
BK Lokomotíva Sereď vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
11:00
BKM Junior UKF Nitra U23 vs BKM Žilina
-
12:00
BK PU EILAT Prešov vs Young Angels U19 Košice J
-
12:30
MBK Victoria Žilina vs BK MŠK Kežmarok
-
12:30
PU Prešov ISKRA Svit B vs BK Slovenský Orol Levoča
-
12:30
ŽBK Rožňava J vs MBK Stará Turá J
-
13:00
BAM Poprad vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa - MS
-
13:00
MŠK Iskra Petržalka vs BKM SPU Nitra
-
14:00
MŠK MBK Žiar nad Hronom vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
15:00
BK DOMOV Topoľčany vs ŠBK Junior - Patrioti Levice
-
15:00
BAM Poprad J vs CBK Minibuseuropa Košice
-
16:00
BK Inter Bratislava vs BKM SPU Nitra