Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Október,
2020
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Október 2020
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
28
29
30
1
2
3
4
00:00
Piatok 02
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď A
00:00
Sobota 03
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Handlová
+
BK Pezinok
00:00
Nedeľa< 04
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Handlová
+
MBK AŠK Slávia Trnava
17:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U16 Košice
+
CBK Minibuseuropa U16 Košice
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď A
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
11:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
08:45
1.liga Kadeti U17 - Východ
RIM Basket Košice
+
BKM Iskra Svit A
14:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBA Prievidza
+
MBK AŠK Slávia Trnava
09:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
14:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
14:45
1.liga Kadeti U17 - Východ
RIM Basket Košice
+
BKM Iskra Svit B
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBA Prievidza
+
BK Pezinok
15:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď B
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŽBK Rožňava
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
15:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U17 Košice
+
CBK Minibuseuropa U16 Košice
15:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK AS Trenčín
10:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
MBK Stará Turá
15:30
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŽBK Rožňava
+
BAM Poprad
10:45
1.liga Kadeti U17 - Západ
TJ Družba Piešťany
+
ŠBK Junior Levice
16:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
11:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Junior Komárno
17:15
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
BKM Iskra Svit A
11:15
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
BKM Iskra Svit B
17:15
1.liga Kadeti U17 - Západ
TJ Družba Piešťany
+
BK Junior Komárno
11:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
1.BK Michalovce
11:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď B
5
6
7
8
9
10
11
18:40
Štvrtok 08
1.liga ženy
Dubček Bratislava
+
BK Slovan Bratislava U23
00:00
Piatok 09
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
B.S.C. Bratislava
00:00
Sobota 10
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BA Čaňa
+
RIM Basket Košice
00:00
Nedeľa< 11
1.liga Juniori U19 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš - MS
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Karlovka Bratislava
17:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBA Prievidza
+
Diawin Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga muži - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BC Komárno
18:30
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U17 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga ženy
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J
+
BK AŠK Slávia Trnava
19:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
KB Slávia TU Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
19:30
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď B
+
ŠBK Handlová
10:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga ženy
ŽBK Rožňava J
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Junior Komárno
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Junior Komárno
+
MBK Karlovka Bratislava - MS
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BKM Bardejov
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U16 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŽBK Rožňava
+
Young Angels U15 Košice
10:00
1.liga ženy
BAM Poprad J
+
Young Angels U19 Košice J
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BKM Žilina - MS
+
Piešťanské Čajočky
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Inter Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
MBK Ružomberok
+
BK Slovan Bratislava
11:30
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit
+
Bardejovskí Rytieri - MS
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica - MS
+
ŠBK Šamorín
12:30
1.liga Juniori U19 - Východ
MBA Prievidza
+
KB Slávia TU Košice
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
BK AŠK Slávia Trnava
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
BKM Bardejov
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BBK Bánovce nad Bebravou
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
MBK Ružomberok
+
ŠBK Šamorín
11:00
1.liga ženy
BKM Junior UKF Nitra U23
+
BKM Žilina
14 more events ...
10 more events ...
12
13
14
15
16
17
18
19:00
Utorok 13
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Junior Levice
17:00
Piatok 16
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK Victoria Žilina
00:00
Sobota 17
1.liga Kadeti U17 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
Nedeľa< 18
1.liga Kadeti U17 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
MBK Victoria Žilina
18:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
Piešťanské Čajočky
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
19:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď A
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit A
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
Diawin Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď B
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď B
+
TJ Družba Piešťany
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď A
+
TJ Družba Piešťany
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Pezinok
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Pezinok
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Junior Komárno
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Junior Komárno
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BAM Poprad
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
CBK Minibuseuropa U16 Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
CBK Minibuseuropa U16 Košice
+
BAM Poprad
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U17 Košice
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U16 Košice
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AS Trenčín
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
+
BK AS Trenčín
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
Piešťanské Čajočky
3 more events ...
7 more events ...
19
20
21
22
23
24
25
18:00
Štvrtok 22
1.liga ženy
BK Slovan Bratislava U23
+
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J
00:00
Sobota 24
1.liga Juniori U19 - Východ
KB Slávia TU Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
Nedeľa< 25
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
RIM Basket Košice
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
Diawin Košice
+
BK MŠK Kežmarok
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
MBA Prievidza
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBA Prievidza
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BA Čaňa
+
Bardejovskí Rytieri - MS
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BKM SPU Nitra
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Junior Komárno
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava - MS
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
KB Slávia TU Košice
+
BK MŠK Kežmarok
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BKM Bardejov
+
Young Angels U15 Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
Diawin Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa - MS
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBA Prievidza
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BKM SPU Nitra
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
ŠBK Šamorín
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
MBK Ružomberok
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BKM Žilina - MS
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica - MS
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BKM Bardejov
+
BA Čaňa
00:00
1.liga ženy
CBK Minibuseuropa Košice
+
BKM Junior UKF Nitra U23
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa - MS
+
Young Angels U15 Košice
12 more events ...
16 more events ...
26
27
28
29
30
31
1
18:00
Piatok 30
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK AS Trenčín
00:00
Sobota 31
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
Diawin Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BKM Iskra Svit A
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
BKM Iskra Svit B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
TJ Družba Piešťany
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Junior Komárno
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď B
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Lokomotíva Sereď A
+
BK Pezinok
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŽBK Rožňava
+
CBK Minibuseuropa U16 Košice
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
Young Angels U17 Košice
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
BAM Poprad
+
Young Angels U16 Košice
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
2 more events ...