Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
September,
2019
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
September 2019
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
09:00
Sobota 21
1.liga Žiaci U14 - Západ
ŠBK Handlová
+
BK Junior Komárno - MS
00:01
Nedeľa< 22
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
ABOVIA 96 Košice
+
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
09:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MBA Prievidza
09:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BBK Bánovce nad Bebravou
10:00
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BA Čaňa
11:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
Inter Bratislava
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BKM SPU Nitra
16:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
Inter Bratislava
+
BBK Bánovce nad Bebravou
23
24
25
26
27
28
29
00:00
Sobota 28
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín WHITE - MS
+
Piešťanské Čajočky
10:00
Nedeľa< 29
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra - MS
+
ŠBK Šamorín GREEN
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín WHITE - MS
+
Piešťanské Čajočky
11:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra - MS
+
ŠBK Šamorín GREEN
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BK MŠK Kežmarok
+
BKM Iskra Svit
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BKM Junior UKF Nitra
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Žilina-Hájik
+
BK Slovan Bratislava - MS
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava - MS
11:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Žilina-Hájik
+
BK Slovan Bratislava - MS
12:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
BK MŠK Kežmarok
+
BKM Iskra Svit
12:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Inter Bratislava čierni
+
B.S.C. Bratislava
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BKM Junior UKF Nitra
13:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava - MS
1 more events ...
30
1
2
3
4
5
6