-
09:30
BKM Junior Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:30
BC Komárno - MS vs ŠBK Šamorín
-
09:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs UNI GYŐR NKA
-
09:45
BK AŠK Slávia Trnava vs BA Spartak Myjava
-
10:00
Young Angels U11 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
10:00
BA Čaňa vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
10:00
ŠBK Šamorín vs Piešťanské Čajočky - MS
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs Inter Bratislava Yellow
-
10:00
RIM Basket Košice vs Rožňavskí vlci
-
10:00
BK AS Trenčín - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:00
ŠBK Handlová vs BK Inter Bratislava
-
10:30
BK Nové Mesto nad Váhom vs BAM Poprad
-
11:00
BA Spartak Myjava vs IBAS Bratislava - MS
-
11:00
BKM Junior Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BKM Žilina
-
11:00
BC Komárno - MS vs ŠBK Šamorín
-
11:00
BK Gabko Senec - MS vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs MBK Victoria Žilina
-
11:15
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs UNI GYŐR NKA
-
11:30
BK Nové Mesto nad Váhom vs BAM Poprad
-
11:30
Young Angels U11 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
11:30
BA Čaňa vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
11:30
ŠBK Šamorín vs Piešťanské Čajočky - MS
-
11:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BA Spartak Myjava
-
11:30
Inter Bratislava Yellow vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:00
ŠBK Junior Levice vs BK ŠPD Rožňava
-
12:00
AKAPO Lučenec vs 1.BK Michalovce
-
12:00
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
12:30
BA Spartak Myjava vs IBAS Bratislava - MS
-
12:30
BKM Bardejov vs BAM Poprad
-
12:30
BK Gabko Senec - MS vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
13:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BKM Žilina
-
13:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs B.S.C. Bratislava
-
13:00
ŠBK Galaxy Košice vs B.S.C. Bratislava
-
13:15
BKM Iskra Svit vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
13:30
BA Čaňa vs Young Angels U13 Košice
-
13:30
ŠBK Junior Levice vs BK ŠPD Rožňava
-
14:00
BKM Bardejov vs BAM Poprad
-
14:00
MBA Prievidza vs BK Inter Bratislava
-
14:30
1.BK Michalovce vs AKAPO Lučenec
-
14:45
MBA Prievidza vs BKM Iskra Svit
-
15:00
BA Čaňa vs Young Angels U13 Košice
-
15:00
B.S.C. Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
15:00
SLÁVIA RIM Košice B vs BK ŠPD Rožňava
-
16:00
BKM Iskra Svit vs ŠBK Handlová
-
16:15
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBA Prievidza
-
17:00
BBK Bánovce nad Bebravou MS vs MIBA Stupava
-
17:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Galaxy Košice
-
17:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
17:30
RB Košice vs BK Dolný Kubín
-
18:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs BK mdlé káčery Nitra
-
18:00
ŠBK Handlová U23 vs MŠK BO Holíč
-
19:00
BK DSG Dunajská Streda vs TJ Iskra Partizánske