-
ŠBK GALAXY Košice yellow vs BKM Iskra Svit
-
BKM Iskra Svit vs ŠBK GALAXY Košice orange
-
MIBA Stupava - MS vs Basketbalový klub Pezinok
-
09:00
RIM Basket Košice vs BA Čaňa
-
09:00
MBK Karlovka Bratislava vs ŠINTER Basket
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď - MS vs IBAS Bratislava - MS
-
09:30
TYDAM UPJŠ Košice vs Young Angels U12 Košice
-
09:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs BKM Bardejov
-
09:45
ŠBK Junior Levice vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
10:00
Young Angels U11 Košice vs CBK U11 Košice
-
10:00
BA Čaňa vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK Inter Bratislava
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs ŠBK Galaxy Košice
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BKM Iskra Svit
-
10:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:00
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
10:00
ORAVA BasCats vs BKM Žilina
-
10:00
MBK Stará Turá vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BK Vráble vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior UKF Nitra
-
10:30
BKM SPU Nitra B - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:30
BK Lokomotíva Sereď - MS vs IBAS Bratislava - MS
-
11:00
MBA Prievidza vs ŠBK Junior Levice
-
11:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs RIM Basket Košice
-
11:00
TYDAM UPJŠ Košice vs Young Angels U12 Košice
-
11:00
BKM Petržalka vs BKM Junior UKF Nitra
-
11:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs BKM Bardejov
-
11:30
Young Angels U11 Košice vs CBK U11 Košice
-
11:30
B.S.C. Bratislava Blue - MS vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
11:30
BK Slovan Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior UKF Nitra
-
11:45
BKM Iskra Svit vs BK Inter Bratislava
-
11:45
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
-
12:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs B.S.C. Bratislava
-
12:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBA Prievidza
-
12:00
ŠINTER Basket vs BKM SPU Nitra B - MS
-
12:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
12:00
ORAVA BasCats vs BKM Žilina
-
12:00
MBK Stará Turá vs ŠBK Šamorín
-
12:00
BK Vráble vs BK Slovan Bratislava
-
12:30
MBK Victoria Žilina vs BK ŠPD Rožňava
-
12:30
BKM Petržalka vs BKM Junior UKF Nitra
-
12:30
ŠKBD Spišská Nová Ves vs BAM Poprad
-
13:00
BC Komárno - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:00
BK Inter Bratislava vs B.S.C. Bratislava Blue - MS
-
13:30
BK Inter Bratislava vs MBK Liptovský Mikuláš
-
13:30
BK DOMOV Topoľčany U13 - MS vs ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
-
13:30
TYDAM UPJŠ Košice vs BA Čaňa
-
13:45
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
14:00
ŠBK Galaxy Košice vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
14:00
MBA Prievidza vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
14:00
BK ŠPD Rožňava vs BKM SPU Nitra
-
14:00
CBK U14 Košice vs Young Angels U14 Košice
-
14:15
BK Gabko Senec vs BC Komárno - MS
-
14:15
ŠKBD Spišská Nová Ves vs BAM Poprad
-
15:00
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
15:00
TYDAM UPJŠ Košice vs BA Čaňa
-
15:30
MBK Karlovka Bratislava vs BK Gabko Senec
-
15:30
BKM SPU Nitra vs MBK Victoria Žilina