Pondelok, 8. Apríl 2019
Streda, 10. Apríl 2019
Štvrtok, 11. Apríl 2019
-
15:30
MBA Prievidza vs BK ZŠ Zvolen
-
16:00
BA Čaňa vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
17:00
MBA Prievidza vs BK ZŠ Zvolen
-
17:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs ABOVIA 96 Košice
-
17:30
BA Čaňa vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
18:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs ABOVIA 96 Košice
Piatok, 12. Apríl 2019
Sobota, 13. Apríl 2019
-
08:30
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa vs BAM Poprad
-
09:30
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK Victoria Žilina
-
09:30
ŠBK Šamorín vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
09:45
BK Lokomotíva Sereď vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs 1.BK Michalovce
-
10:00
ABOVIA 96 Košice vs BKM Iskra Poprad
-
10:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:00
BKM Iskra Svit vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa vs BAM Poprad
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
MBK Ružomberok vs BKM Junior UKF Nitra
-
10:30
Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS vs BK Junior Komárno
-
10:30
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS vs MBK Ružomberok
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
11:00
ŠBK Šamorín vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
11:15
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK Victoria Žilina
-
11:15
BK Lokomotíva Sereď vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
11:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
11:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs 1.BK Michalovce
-
11:30
ABOVIA 96 Košice vs BKM Iskra Poprad
-
11:30
ŠKP BBC Banská Bystrica vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:30
BKM Iskra Svit vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
11:45
Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS vs BK Junior Komárno
-
12:00
MBK Ružomberok vs BKM Junior UKF Nitra
-
12:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:15
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS vs MBK Ružomberok
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
12:30
BK Inter Bratislava vs BK Pezinok
-
12:30
Piešťanské Čajočky vs Školský basketbalový klub Handlová - MS
-
13:00
RIM Basket Košice vs BA Čaňa
-
14:00
BK Inter Bratislava vs BK Pezinok
-
14:30
RIM Basket Košice vs BA Čaňa
-
14:30
Piešťanské Čajočky vs Školský basketbalový klub Handlová - MS
-
15:00
BKM SPU Nitra vs ŠBK Junior Levice
-
16:30
BKM SPU Nitra vs ŠBK Junior Levice
Nedeľa, 14. Apríl 2019
-
09:00
ŠBK Handlová vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:00
BKM Žilina - Závodie vs ŠBK WHITE Šamorín
-
10:00
AKAPO Lučenec vs BK ZŠ Zvolen
-
10:00
ABOVIA 96 Košice vs RIM Basket Košice
-
10:00
ŽBK Rožňava - MS vs BK Kovohuty Krompachy - MS
-
10:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs BK Pezinok
-
10:05
ŠBK Handlová vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:30
Piešťanské Čajočky vs BKM Petržalka - Five Stars
-
11:30
BKM Žilina - Závodie vs ŠBK WHITE Šamorín
-
11:30
AKAPO Lučenec vs BK ZŠ Zvolen
-
11:30
ABOVIA 96 Košice vs RIM Basket Košice
-
11:30
ŽBK Rožňava - MS vs BK Kovohuty Krompachy - MS
-
12:00
Piešťanské Čajočky vs BKM Petržalka - Five Stars
-
12:00
MBK VICTORIA ŽILINA A vs MBK VICTORIA ŽILINA B
-
13:30
MBK VICTORIA ŽILINA A vs MBK VICTORIA ŽILINA B
-
14:00
TJ Slávia Medik Martin vs 1. BK HUMENNÉ