Štvrtok, 28. Marec 2019
Sobota, 30. Marec 2019
-
09:00
BKM Junior UKF Nitra vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
BK ZŠ Zvolen vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
MBK Stará Turá vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BKM Iskra Poprad vs RIM Basket Košice
-
10:00
ŠBK Handlová A vs MBK Victoria Žilina A
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs BK Pezinok
-
10:00
BK Junior Komárno vs BKM SPU Nitra
-
10:00
ŽBK Rožňava - MS vs CBK 2005 Košice
-
10:00
MBK Ružomberok vs BK Kovohuty Krompachy - MS
-
10:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs Piešťanské Čajočky
-
10:30
1.BK Michalovce vs ABOVIA 96 Košice
-
10:30
BK Inter Bratislava vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
TYDAM UPJŠ Košice vs BKM Iskra Svit
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs Piešťanské Čajočky
-
11:00
BK AŠK Slávia Trnava vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
11:00
BKM Junior UKF Nitra vs ŠBK Šamorín
-
11:30
BK ZŠ Zvolen vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:30
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
11:30
BKM Iskra Poprad vs RIM Basket Košice
-
11:30
ŠBK Handlová A vs MBK Victoria Žilina A
-
11:30
BK Junior Komárno vs BKM SPU Nitra
-
11:30
ŽBK Rožňava - MS vs CBK 2005 Košice
-
11:30
MBK Ružomberok vs BK Kovohuty Krompachy - MS
-
11:45
ŠBK Junior Levice vs BK Pezinok
-
12:00
MBK Stará Turá vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
12:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
12:00
1.BK Michalovce vs ABOVIA 96 Košice
-
12:00
BK Inter Bratislava vs MBK Karlovka Bratislava
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs Piešťanské Čajočky
-
12:30
BK AŠK Slávia Trnava vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
12:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:45
TYDAM UPJŠ Košice vs BKM Iskra Svit
-
13:00
BKM Junior UKF Nitra vs AKAPO Lučenec
-
14:00
BAM Poprad vs TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
-
14:45
MBK Victoria Žilina B vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
15:00
BKM Junior UKF Nitra vs AKAPO Lučenec
-
15:00
1. BK HUMENNÉ vs Basketbalový klub Prešovské kone Iskra Prešov
-
15:30
BAM Poprad vs TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
-
16:15
MBK Victoria Žilina B vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs TJ Slávia Medik Martin
-
19:30
BK DSG Dunajská Streda vs MBK AŠK Slávia Trnava
Nedeľa, 31. Marec 2019
-
10:00
MBA Prievidza vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
11:00
ŠBK Fándly Sereď vs BKM SPU Nitra
-
11:30
MBA Prievidza vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
12:15
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BKM Žilina - Závodie
-
12:30
ŠBK Fándly Sereď vs BKM SPU Nitra
-
13:45
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BKM Žilina - Závodie
-
14:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza
-
15:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza