-
09:00
Basketbalový klub Pezinok vs ŠINTER Basket
-
09:00
MBA Prievidza vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
09:30
BKM Žilina vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
10:00
ŠBK Handlová vs BK ZŠ Zvolen MS
-
10:00
MBK Ružomberok vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
BA Čaňa vs BAM Poprad
-
10:00
Young Angels U13 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice - MS
-
10:00
BA Spartak Myjava vs BC Komárno - MS
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
MBK Karlovka Bratislava vs MIBA Stupava
-
10:30
IBAS Bratislava - MS vs UNI GYŐR NKA
-
10:30
ŠINTER Basket vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:30
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Junior Levice
-
11:00
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
11:00
AKAPO Lučenec vs Rožňavskí vlci
-
11:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS vs BK AS Trenčín - MS
-
11:15
BKM Žilina vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
11:30
ŠBK Handlová vs BK ZŠ Zvolen MS
-
11:30
Young Angels U13 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice - MS
-
11:30
BA Čaňa vs BAM Poprad
-
11:30
BA Spartak Myjava vs BC Komárno - MS
-
11:30
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:00
Piešťanské Čajočky - MS vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:00
MBK Ružomberok vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
IBAS Bratislava - MS vs UNI GYŐR NKA
-
12:00
BK Lokomotíva Sereď vs Basketbalový klub Pezinok
-
12:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Junior Levice
-
12:00
ŠBK Galaxy Košice vs BK Inter Bratislava
-
12:30
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
13:00
BKM Žilina vs BK AS Trenčín - MS
-
13:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs RIM Basket Košice
-
13:30
BA Spartak Myjava vs BKM Junior Nitra
-
13:30
Piešťanské Čajočky - MS vs BK Lokomotíva Sereď
-
13:30
B.S.C. Bratislava vs MBA Prievidza
-
14:00
Young Angels U11 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice
-
14:00
BKM Iskra Svit vs MBK Victoria Žilina
-
14:30
IBAS Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
15:00
BA Spartak Myjava vs BKM Junior Nitra
-
15:00
BKM Žilina vs BK AS Trenčín - MS
-
15:30
TYDAM UPJŠ Košice vs Young Angels U11 Košice
-
16:00
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
16:00
IBAS Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
16:00
BKM Iskra Svit vs BK Inter Bratislava
-
17:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs CBK U11 Košice
-
17:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs 1.BK Michalovce
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs MŠK BO Holíč
-
17:15
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
17:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs B.S.C. Bratislava
-
18:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Galaxy Košice
-
18:00
BK MŠK Kežmarok vs BK Dolný Kubín
-
18:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
18:00
BK DSG Dunajská Streda vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
18:30
ŠKBD Spišská Nová Ves vs CBK U11 Košice