Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
December,
2022
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
November
December 2022
Január
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
28
29
30
1
2
3
4
18:30
Piatok 02
Extraliga ženy - Základná časť
CBK Košice
+
ŠBK Šamorín
16:00
Sobota 03
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
BC Prievidza
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
Slávia Banská Bystrica
17:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BKM Lučenec
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
Young Angels Košice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
MBK Baník Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
Patrioti Levice
5
6
7
8
9
10
11
18:00
Utorok 06
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
Iskra Svit
18:00
Streda 07
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BK Inter Bratislava
15:00
Sobota 10
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
Slávia Banská Bystrica
18:30
Nedeľa< 11
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
BC Komárno
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
CBK Košice
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
Young Angels Košice
17:30
Extraliga ženy - Základná časť
BAM Poprad
+
Piešťanské Čajky
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
MBK Baník Handlová
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
12
13
14
15
16
17
18
19:00
Streda 14
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
Iskra Svit
15:00
Sobota 17
Extraliga ženy - Základná časť
CBK Košice
+
BAM Poprad
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
ŠBK Šamorín
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BC Komárno
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BC Prievidza
19
20
21
22
23
24
25
18:00
Pondelok 19
Extraliga ženy - Základná časť
Slávia Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
17:00
Streda 21
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
Young Angels Košice
17:30
Extraliga ženy - Základná časť
BAM Poprad
+
Slávia Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
Iskra Svit
18:30
Extraliga ženy - Základná časť
CBK Košice
+
Piešťanské Čajky
19:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
26
27
28
29
30
31
1
17:00
Streda 28
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Piatok 30
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BK Inter Bratislava
15:00
Sobota 31
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BKM Lučenec
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
MBK Baník Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
Patrioti Levice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
Iskra Svit