Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
November,
2021
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
November 2021
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
1
2
3
4
5
6
7
18:00
Streda 03
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
Patrioti Levice
15:00
Sobota 06
Extraliga ženy - Základná časť
BK Slovan Bratislava
+
BAM Poprad
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
Piešťanské Čajky
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BKM Lučenec
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
Patrioti Levice
8
9
10
11
12
13
14
00:00
Pondelok 08
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BC Komárno
18:00
Sobota 13
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
Patrioti Levice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BC Komárno
15
16
17
18
19
20
21
17:00
Streda 17
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
ŠBK Šamorín
18:00
Piatok 19
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
BK Inter Bratislava
17:00
Sobota 20
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
Piešťanské Čajky
16:00
Nedeľa< 21
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
MBK Baník Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
Iskra Svit
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
BK Slovan Bratislava
22
23
24
25
26
27
28
19:00
Utorok 23
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
15:00
Sobota 27
Extraliga ženy - Základná časť
BK Slovan Bratislava
+
ŠBK Šamorín
16:00
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
MBK Ružomberok
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
17:30
Extraliga ženy - Základná časť
BAM Poprad
+
Piešťanské Čajky
29
30
1
2
3
4
5
18:00
Utorok 30
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
SPIŠSKÍ RYTIERI