Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
December,
2020
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
December 2020
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
30
1
2
3
4
5
6
18:00
Streda 02
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
BAM Poprad
16:00
Sobota 05
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BKM Lučenec
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
ŠBK Šamorín
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BC Prievidza
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
Young Angels Košice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
BK Inter Bratislava
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
Iskra Svit
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
20:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
MBK Baník Handlová
7
8
9
10
11
12
13
18:00
Pondelok 07
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Streda 09
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
ŠBK Šamorín
16:00
Sobota 12
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
MBK Ružomberok
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
16:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BC Prievidza
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BK Inter Bratislava
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BC Prievidza
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
Iskra Svit
20:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
MBK Baník Handlová
14
15
16
17
18
19
20
18:00
Pondelok 14
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BC Prievidza
18:00
Streda 16
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BKM Lučenec
17:00
Štvrtok 17
European Women's Basketball League
Piešťanské Čajky
+
Basketball club SBŠ Ostrava
16:00
Sobota 19
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
Patrioti Levice
16:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
Patrioti Levice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BKM Lučenec
21
22
23
24
25
26
27
18:00
Utorok 22
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BK Inter Bratislava
18:00
Sobota 26
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Nedeľa< 27
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BKM Lučenec
28
29
30
31
1
2
3
18:00
Streda 30
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
Patrioti Levice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BKM Lučenec
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
MBK Baník Handlová