Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Október,
2020
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Október 2020
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
28
29
30
1
2
3
4
18:00
Piatok 02
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
17:30
Sobota 03
Extraliga ženy - Základná časť
BAM Poprad
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
17:00
Nedeľa< 04
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
MBK Ružomberok
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
Young Angels Košice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
Iskra Svit
5
6
7
8
9
10
11
18:00
Streda 07
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
Iskra Svit
17:00
Sobota 10
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
ŠBK Šamorín
16:00
Nedeľa< 11
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
MBK Baník Handlová
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
BAM Poprad
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BKM Lučenec
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
Piešťanské Čajky
19:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BC Prievidza
12
13
14
15
16
17
18
16:00
Sobota 17
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
MBK Baník Handlová
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
MBK Ružomberok
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
Iskra Svit
20:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BC Prievidza
19
20
21
22
23
24
25
18:00
Streda 21
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
Piešťanské Čajky
00:00
Sobota 24
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
+
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BKM Lučenec
00:00
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
+
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
Patrioti Levice
14:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
ŠBK Šamorín
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BK Inter Bratislava
15:00
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
Young Angels Košice
16:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BKM Lučenec
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
Patrioti Levice
26
27
28
29
30
31
1
18:00
Streda 28
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Štvrtok 29
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
Piešťanské Čajky
18:00
Piatok 30
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BKM Lučenec
14:00
Sobota 31
Extraliga ženy - Základná časť
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
Young Angels Košice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
BC Prievidza
16:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
MBK Baník Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
Patrioti Levice