Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 4. Marec 2023
Nasledujúci Deň
16:30
ŠC Samaria
,
Šamorín
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto - A11.
ŠBK Šamorín
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
Veronika Obertová
2. rozhodca
Artjoms Ribakovs
3. rozhodca
Jozef Stopka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - B12.
Young Angels Košice
vs
BK ŠK UMB Banská Bystrica
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
Róbert Cibulka
3. rozhodca
Vladimír Karnay
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Aréna Poprad
,
Poprad
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - B11.
BAM Poprad
vs
CBK Košice
1. rozhodca
Martina Fanfara
2. rozhodca
Eduard Uhrin
3. rozhodca
Mária Donovalová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Handlová
,
Handlová
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 93.
MBK Baník Handlová
vs
BKM Lučenec
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Ladislav Bartoš
3. rozhodca
Jakub Izák
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 94.
BC Prievidza
vs
BK Inter Bratislava
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Martin Margala
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 96.
SPIŠSKÍ RYTIERI
vs
Iskra Svit
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Peter Gacík
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto - A12.
Piešťanské Čajky
vs
Slávia Banská Bystrica
1. rozhodca
Peter Ženiš
2. rozhodca
Marek Turčin
3. rozhodca
Kamila Višniarová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca