Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 7. Január 2023
Nasledujúci Deň
15:00
KTVŠ FF UMB, Banská Bystrica
,
Banská Bystrica
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 54.
BK ŠK UMB Banská Bystrica
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
Richard Sirocký
2. rozhodca
Jozef Stopka
3. rozhodca
Róbert Cibulka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 66.
BK Inter Bratislava
vs
BC Prievidza
1. rozhodca
Pavel Fuska
2. rozhodca
Tomáš Doušek
3. rozhodca
Artjoms Ribakovs
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 53.
Piešťanské Čajky
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Martin Hudec
3. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Štiavničky
,
Banská Bystrica
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 56.
Slávia Banská Bystrica
vs
CBK Košice
1. rozhodca
Stanislav Bara
2. rozhodca
Mária Donovalová
3. rozhodca
Peter Bullo
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH ARENA
,
Lučenec
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 65.
BKM Lučenec
vs
MBK Baník Handlová
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Zdenko Zubák
3. rozhodca
Lukáš Životský
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
MŠH Športová
,
Komárno
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 67.
BC Komárno
vs
Patrioti Levice
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Martin Margala
3. rozhodca
Marek Turčin
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 68.
Iskra Svit
vs
SPIŠSKÍ RYTIERI
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Veronika Obertová
3. rozhodca
Ladislav Bartoš
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:30
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 55.
Young Angels Košice
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Peter Karniš
2. rozhodca
Peter Gacík
3. rozhodca
Vladimír Karnay
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca