Pondelok, 9. Január 2023
Streda, 11. Január 2023
Piatok, 13. Január 2023
-
16:00
Levy Senec vs Basketbalový klub Pezinok
-
17:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
18:00
MBK Stará Turá vs BK Levy Senec
Sobota, 14. Január 2023
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs AKAPO Lučenec
-
10:00
MBA Prievidza vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
11:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK MŠK Kežmarok
-
11:30
MBA Prievidza vs BKM SPU Nitra
-
11:30
PU Akademik Prešov vs TYDAM UPJŠ Košice
-
13:00
YOUNG ANGELS U17 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
13:30
ŠINTER Basket vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
13:45
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ŽBK Rožňava
-
14:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK MŠK Mileo Kežmarok
-
14:00
MBK Victoria Žilina vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
14:00
ŠBK Šamorín vs Piešťanské Čajočky
-
14:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
15:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK AS Trenčín
-
15:00
BKM Iskra Svit vs B.S.C. Bratislava
-
15:00
MIBA Stupava - MS vs Basketbalový klub Pezinok
-
15:30
RIM Basket Košice vs BK Inter Bratislava
-
16:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
16:00
BKM Bardejov vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
16:00
BA Čaňa vs MBK Victoria Žilina
-
16:30
ŠBK Galaxy Košice vs IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
-
17:00
1.BK Humenné vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
17:30
BKM Iskra Svit vs ŠBK Junior Levice
-
17:30
BK Lokomotíva Sereď vs 1.BK Michalovce
-
18:00
BK Inter Bratislava vs DIAWIN Košice
Nedeľa, 15. Január 2023
-
09:00
BKM Iskra Svit vs BKM SPU Nitra
-
09:00
RIM Basket Košice vs B.S.C. Bratislava
-
09:30
ŠBK Galaxy Košice vs MBK Victoria Žilina
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs DIAWIN Košice
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
10:00
MBK Victoria Žilina vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
10:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BK AS Trenčín
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
BA Čaňa vs IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
-
10:00
ŠINTER Basket vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava
-
10:30
MBA Prievidza vs AKAPO Lučenec
-
11:00
BK Inter Bratislava vs 1.BK Michalovce
-
11:00
1.BK Humenné vs TYDAM UPJŠ Košice
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs Piešťanské Čajočky
-
11:00
ŽBK Rožňava vs MBK Ružomberok
-
11:30
PU Akademik Prešov vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
11:30
BKM Iskra Svit vs BK Inter Bratislava
-
12:00
BK Lokomotíva Sereď vs MBK Stará Turá
-
12:00
BKM Žilina vs CBK U15 Košice
-
13:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
14:00
BKM Bardejov vs MBK Ružomberok
-
14:00
BK Slovenský Orol Levoča vs Slávia HVAR Sport Resort Košice
-
14:00
ACADEMIC ŽU Žilina vs BKM SPU Nitra
-
14:00
Dubček Bratislava vs Young Angels Košice
-
14:00
BK ZŠ Zvolen vs TYDAM UPJŠ Košice
-
15:00
MIBA Stupava - MS vs Levy Senec
-
15:00
BK AS Trenčín U23 vs UNIPO BKM Iskra Svit U23
-
15:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠBK Junior Patrioti Levice U23