Streda, 6. November 2019
Štvrtok, 7. November 2019
-
16:30
ŠBK Junior Levice vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
18:00
BK Junior Komárno vs Porsche Basketball-Akademie
-
20:00
BK NH Tigers Ostrava vs BCM Orli Prostejov
Piatok, 8. November 2019
-
09:00
Szolnoki Kosarlabda Akademia vs AZS UJK Kielce
-
10:50
MBK AŠK Slávia Trnava vs BK Inter Bratislava
-
11:00
LPS Bihorul Oradea vs BK NH Tigers Ostrava
-
12:40
BBLZ - Reach the Top vs Sršni Písek
-
13:00
BC Teiwaz vs BC Swiss Krono Zary
-
14:30
WKK Wroclaw vs HAKRO Merlins Crailsheim
-
15:00
BCM Orli Prostejov vs BK Junior Komárno
-
15:30
B.S.C. Bratislava vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
16:50
MBK AŠK Slávia Trnava vs Sršni Písek
-
18:00
Porsche Basketball-Akademie vs LPS Bihorul Oradea
-
18:40
HAKRO Merlins Crailsheim vs BK Inter Bratislava
-
20:00
BC Teiwaz vs Szolnoki Kosarlabda Akademia
-
20:30
BBLZ - Reach the Top vs WKK Wroclaw
Sobota, 9. November 2019
-
09:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs HAKRO Merlins Crailsheim
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď vs TJ Družba Piešťany - MS
-
09:30
BCM Orli Prostejov vs BC Swiss Krono Zary
-
10:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BKM Iskra Svit
-
10:50
Sršni Písek vs WKK Wroclaw
-
11:30
AZS UJK Kielce vs Porsche Basketball-Akademie
-
12:00
Basketbalový klub Pezinok vs BK Inter Bratislava
-
12:40
BK Inter Bratislava vs BBLZ - Reach the Top
-
13:00
BAM Poprad vs ŽBK Rožňava
-
13:30
BK NH Tigers Ostrava vs Szolnoki Kosarlabda Akademia
-
14:00
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
14:00
B.S.C. Bratislava vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
14:00
ŠBK Junior Levice vs ŠBK Handlová
-
14:15
YOUNG ANGELS U16 Košice vs BKM Bardejov
-
14:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs WKK Wroclaw
-
15:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs 1.BK Humenné
-
15:00
MBK VICTORIA ŽILINA vs Diawin Košice
-
15:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
15:00
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava
-
15:30
BC Teiwaz vs LPS Bihorul Oradea
-
16:00
1.BK Michalovce vs ABOVIA 96 Košice
-
16:00
BKM SPU Nitra vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
16:00
BK MŠK Kežmarok vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
16:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Lokomotíva Sereď
-
16:20
HAKRO Merlins Crailsheim vs BBLZ - Reach the Top
-
17:00
YOUNG ANGELS U17 Košice vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
17:00
BKM Junior UKF Nitra vs MBK Ružomberok
-
17:00
MBK Stará Turá vs BK Slovan Bratislava
-
17:30
BK Junior Komárno vs AZS UJK Kielce
-
18:10
BK Inter Bratislava vs Sršni Písek
-
19:30
BC Swiss Krono Zary vs BK NH Tigers Ostrava
Nedeľa, 10. November 2019
-
08:30
Sršni Písek vs HAKRO Merlins Crailsheim
-
09:00
Porsche Basketball-Akademie vs BC Teiwaz
-
09:00
BKM Iskra Svit vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
09:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs ŽBK Rožňava
-
09:00
MBK VICTORIA ŽILINA vs 1.BK Humenné
-
09:30
YOUNG ANGELS U16 Košice vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
09:30
MBA Prievidza vs ŠBK Junior Levice
-
10:00
BK MŠK Kežmarok vs MBA Prievidza
-
10:00
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen vs MBK Ružomberok
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Diawin Košice
-
10:00
MBK Karlovka Bratislava vs BK Inter Bratislava
-
10:00
Basketbalový klub Pezinok vs B.S.C. Bratislava
-
10:20
BK Inter Bratislava vs WKK Wroclaw
-
11:00
LPS Bihorul Oradea vs BC Swiss Krono Zary
-
11:00
Academic žilinská univerzita Žilina vs PU Prešov Iskra Svit B
-
11:15
YOUNG ANGELS U17 Košice vs BKM Bardejov
-
12:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs BBLZ - Reach the Top
-
12:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs RIM Basket Košice
-
13:00
AZS UJK Kielce vs BCM Orli Prostejov
-
15:00
Szolnoki Kosarlabda Akademia vs BK Junior Komárno
-
15:00
KB Slávia TU Košice vs BK Slovenský Orol Levoča
-
16:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs BK Slávia Žilina B
-
16:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MŠK Iskra Petržalka
-
16:00
BK ŠKP Štart Bratislava vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
16:00
BKM SPU Nitra vs ŠBK Junior Patrioti Levice