Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Piatok, 24. Január 2020
09:00
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 1.
Basketball club SBŠ Ostrava
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:30
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 2.
Jugla Riga
vs
Timirazevskaja
1. rozhodca
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 3.
YOUNG ANGELS U14 Košice
vs
Prinemanie
1. rozhodca
Michal Perečinský
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:30
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 4.
Basketball school Riga/TTP
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
2. rozhodca
Michal Perečinský
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:00
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 5.
Timirazevskaja
vs
Basketball club SBŠ Ostrava
1. rozhodca
Lukáš Životský
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:30
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 6.
ŠBK Šamorín
vs
Jugla Riga
1. rozhodca
2. rozhodca
Lukáš Životský
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:30
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - 110.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
vs
ŠBK Junior Levice
1. rozhodca
Martin Bujňák
2. rozhodca
Marek Viazanko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 7.
MBK Ružomberok
vs
YOUNG ANGELS U14 Košice
1. rozhodca
2. rozhodca
Tomáš Kiss
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Žiar n. Hronom
,
Žiar nad Hronom
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - 113.
MŠK BK Žiar nad Hronom
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
Miroslav Matejčík
2. rozhodca
Marek Matejka
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:30
ZŠ Komenského
,
Poprad
1.liga ženy a juniorky U19 - 80.
BAM Poprad
vs
BK Slovan Bratislava
1. rozhodca
Martin Kuchár
2. rozhodca
Veronika Malčeková
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:30
ZŠ Majerníkova 62
,
Bratislava
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Západ - Z8.
MBK Karlovka Bratislava
vs
ŠBK Handlová
1. rozhodca
Michal Šramko
2. rozhodca
Martin Guzikiewicz
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:30
Stará jazdiareň
,
Košice
European Girl Basketball League U14 - 8.
Prinemanie
vs
Basketball school Riga/TTP
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:30
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - 117.
Inter Bratislava
vs
IMC Slovakia Považská Bystrica
1. rozhodca
Martin Hudec
2. rozhodca
Štefan Kubík
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca