Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 2. Február 2019
09:00
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Východ - V83.
MBK Victoria Žilina
vs
BK Slovenský Orol Levoča
1. rozhodca
Tomáš Charvát
2. rozhodca
Martin Kubica
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:30
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Západ - Z86.
BK Inter Bratislava
vs
BSC BLUE Bratislava - MS
1. rozhodca
Peter Černický
2. rozhodca
Jakub Čomaj
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
ZŠ Majerníkova 62
,
Bratislava
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Základná časť - 110.
MBK Karlovka Bratislava
vs
KB Slávia TU Košice
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Tomáš Hadari
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ZŠ Bruselská
,
Košice
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Východ - V85.
ŠŠK KAC Jednota Košice
vs
Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
1. rozhodca
Ľubomír Begáni
2. rozhodca
Viktória Barabášová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ZŠ Budatín
,
Žilina
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto - B3.
BKM Žilina - Závodie
vs
BK Slovan Bratislava
1. rozhodca
Tomáš Charvát
2. rozhodca
Martin Kubica
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:00
SPŠD, Južná trieda 48
,
Košice
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Východ - V86.
ABOVIA 96 Košice
vs
MŠK BK Žiar nad Hronom
1. rozhodca
Dušan Bohucký
2. rozhodca
Jakub Bohucký
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:00
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto - B2.
MBK Ružomberok
vs
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Eduard Mačák
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
ŠH Levice
,
Levice
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Západ - Z82.
ŠBK Junior Levice
vs
BKM SPU Nitra
1. rozhodca
Imrich Pastirák, ml.
2. rozhodca
Adam Ryban
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
MŠH Rybníková 15
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Západ - Z85.
MBK AŠK Slávia Trnava
vs
BSC YELLOW Bratislava
1. rozhodca
Rastislav Jančár
2. rozhodca
Peter Loj
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:30
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto - A3.
BK AŠK Slávia Trnava
vs
BK Nové Mesto nad Váhom
1. rozhodca
Helena Galádová
2. rozhodca
Monika Bínovská
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠH ul. J.Kačku
,
Bánovce n. Bebravou
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - Západ - Z83.
BBK Bánovce nad Bebravou
vs
MBK Karlovka Bratislava
1. rozhodca
Eduard Uhrin
2. rozhodca
Marek Matejka
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca