Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 22. December 2018
,
Vyššia súťaž - 1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť - 61.
MBK Ružomberok
vs
Basketbalová akadémia mládeže Poprad
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Vyššia súťaž - 1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť - 56.
MBK Ružomberok
vs
ŠKBD Spišská Nová Ves
1. rozhodca
Mária Donovalová
2. rozhodca
Eduard Mačák
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:00
ŠH Handlová
,
Handlová
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Základná časť - 87.
MBK Handlová
vs
MBK Karlovka Bratislava
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Marek Matejka
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Vyššia súťaž - 1.liga Juniori U19 - Základná časť - 86.
BKM Iskra Svit
vs
KB Slávia TU Košice
1. rozhodca
Eduard Cetl
2. rozhodca
Peter Černický
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga ženy a juniorky U19 - Západ - Z34.
BK AŠK Slávia Trnava
vs
MBK Stará Turá
1. rozhodca
Miroslav Hančík
2. rozhodca
Darko Anastasov
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:30
ZŠ Juhoslovanská, Košice
,
Košice
Vyššia súťaž - 1.liga ženy a juniorky U19 - Východ - V35.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice
vs
BK EILAT PU Prešov
1. rozhodca
Ľubomír Begáni
2. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:30
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť - 58.
BK AŠK Slávia Trnava
vs
CBK 2004 Košice
1. rozhodca
Miroslav Hančík
2. rozhodca
Darko Anastasov
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
Sokolovňa, M.R.Štefánika 2997
,
Sereď
Vyššia súťaž - 1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť - 59.
BK Lokomotíva Sereď
vs
YOUNG ANGELS U15 Košice
1. rozhodca
Jakub Čomaj
2. rozhodca
Filip Hummler
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca