Utorok, 11. Február 2020
-
12:00
Inter Bratislava čierni vs BK Lokomotíva Sereď
-
13:30
Inter Bratislava čierni vs BK Lokomotíva Sereď
-
16:45
BKM SPU NITRA vs ŠBK Junior Levice
-
18:00
BKM SPU NITRA vs ŠBK Junior Levice
Streda, 12. Február 2020
-
16:20
MBK AŠK Slávia Trnava vs Inter Bratislava čierni
-
17:00
BK Gabko Senec vs Inter Bratislava žltí
-
17:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs Inter Bratislava čierni
-
18:30
BK Gabko Senec vs Inter Bratislava žltí
Piatok, 14. Február 2020
Sobota, 15. Február 2020
-
09:00
ŠBK Handlová vs MBK Stará Turá
-
09:30
BKM Junior UKF Nitra vs AKAPO Lučenec - MS
-
09:30
BK Lokomotíva Sereď vs BKM Petržalka - Five Stars
-
09:30
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava
-
10:00
YOUNG ANGELS U11 Košice vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
10:00
YOUNG ANGELS U12 Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
10:00
MBA Prievidza vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:00
RIM Basket Košice vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
BKM Iskra Svit vs BA Čaňa
-
10:00
BK MŠK Kežmarok vs
-
10:15
ŠBK Handlová vs MBK Stará Turá
-
10:30
AKAPO Lučenec vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
10:30
AKAPO Lučenec vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
11:00
International Basket Academy Slovakia (IBAS) vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:00
BKM Junior UKF Nitra vs AKAPO Lučenec - MS
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
11:00
BK Lokomotíva Sereď vs BKM Petržalka - Five Stars
-
11:00
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava
-
11:30
YOUNG ANGELS U11 Košice vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
11:30
Piešťanské Čajočky vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
11:30
YOUNG ANGELS U12 Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
11:30
MBA Prievidza vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:30
RIM Basket Košice vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
11:30
BKM Iskra Svit vs BA Čaňa
-
11:30
BK MŠK Kežmarok vs
-
12:00
AKAPO Lučenec vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
12:00
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS vs MBK Liptovský Mikuláš
-
12:30
International Basket Academy Slovakia (IBAS) vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
12:30
AKAPO Lučenec vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
13:00
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
13:00
BK Lokomotíva Sereď vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
13:30
Piešťanské Čajočky vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
13:30
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS vs MBK Liptovský Mikuláš
-
14:30
BAM Poprad vs BKM Bardejov
-
14:30
BK Inter Bratislava vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
16:00
MBK VICTORIA ŽILINA vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
16:00
BKM DASTET Krompachy vs BK ŠPD Rožňava
-
17:00
TYDAM UPJŠ KOŠICE vs 1.BK Humenné
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs BK DOMOV Topoľčany
-
17:30
BK Lokomotíva Sereď vs BK Inter Bratislava
-
18:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
19:00
BK DSG Dunajská Streda vs BK EXIT Nitra
-
19:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs MŠK BO Holíč
Nedeľa, 16. Február 2020
-
00:01
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs CBK MINIBUSEUROPA KE
-
00:01
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs CBK MINIBUSEUROPA KE
-
00:01
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U13 Košice
-
00:01
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U13 Košice
-
09:00
MBK Ružomberok vs ORAVA BasCats
-
10:00
BKM Iskra Svit vs BK MŠK Kežmarok
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:30
MBK Ružomberok vs ORAVA BasCats
-
11:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
11:30
BKM Iskra Svit vs BK MŠK Kežmarok
-
11:45
BK Inter Bratislava vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
12:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
13:30
BK ŠPD Rožňava vs 1.BK Michalovce
-
15:00
BK ŠPD Rožňava vs 1.BK Michalovce
-
15:00
BK UVL Košice vs BK Prešovské kone Iskra Prešov