Utorok, 5. Marec 2019
Streda, 6. Marec 2019
Piatok, 8. Marec 2019
-
09:00
MBK VICTORIA ŽILINA B vs Školský basketbalový klub Handlová A
-
10:20
MBK VICTORIA ŽILINA B vs Školský basketbalový klub Handlová A
-
18:00
ŠBK Junior Levice vs MBK Karlovka Bratislava
-
19:30
ŠBK Junior Levice vs MBK Karlovka Bratislava
Sobota, 9. Marec 2019
-
09:00
ŠBK GREEN Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:00
ŠBK Handlová vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
09:00
ŠBK Fándly Sereď vs ŠBK Junior Levice
-
09:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs BK Inter Bratislava
-
09:30
Young Angels Yellow Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
10:00
BASKETBAL BARDEJOV vs ABOVIA 96 Košice
-
10:00
BKM Iskra Poprad vs BA Čaňa
-
10:00
BKM SPU Nitra vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
BK Junior Komárno vs BK Pezinok
-
10:20
ŠBK Handlová vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:30
ŠBK GREEN Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
ŠBK Fándly Sereď vs ŠBK Junior Levice
-
10:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs BK Inter Bratislava
-
11:00
Young Angels Yellow Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs BKM Junior UKF Nitra
-
11:30
BKM Junior UKF Nitra vs Piešťanské Čajočky
-
11:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
11:30
BKM Iskra Poprad vs BA Čaňa
-
11:30
1. BK HUMENNÉ vs TYDAM UPJŠ Košice
-
11:45
BKM SPU Nitra vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:00
BASKETBAL BARDEJOV vs ABOVIA 96 Košice
-
12:00
BK Junior Komárno vs BK Pezinok
-
12:00
ŠBK Handlová vs Družba Piešťany
-
12:30
ŠBK Šamorín vs MBK Stará Turá
-
12:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:30
MBK Ružomberok vs Young Angels Blue Košice
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs BKM Junior UKF Nitra
-
13:00
BAM Poprad vs ŽBK Rožňava
-
13:30
MBA Prievidza vs MBK Liptovský Mikuláš
-
14:00
ŠBK Šamorín vs MBK Stará Turá
-
14:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
14:00
MBK Ružomberok vs Young Angels Blue Košice
-
14:30
BAM Poprad vs ŽBK Rožňava
-
15:00
ŠBK WHITE Šamorín vs MBK Stará Turá
-
15:00
MBA Prievidza vs MBK Liptovský Mikuláš
-
16:30
ŠBK WHITE Šamorín vs MBK Stará Turá
-
16:30
TYDAM UPJŠ Košice vs BK MŠK Kežmarok
-
17:00
BKM DASTET Krompachy vs BK ŠPD Rožňava
-
18:00
TJ Slávia Medik Martin vs Basketbalový klub Prešovské kone Iskra Prešov
-
18:00
BK EXIT Nitra vs Iskra Partizánske
-
18:00
BK DSG Dunajská Streda vs BK Lokomotíva Sereď
-
18:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
Nedeľa, 10. Marec 2019
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
MBK Ružomberok vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:00
BKM Iskra Svit B vs Družba Piešťany
-
12:30
MBK Ružomberok vs BK Lokomotíva Sereď