Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 15. Október 2022
Nasledujúci Deň
15:30
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 12.
MBK Ružomberok
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Martin Margala
2. rozhodca
Mária Donovalová
3. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠC Samaria
,
Šamorín
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 11.
ŠBK Šamorín
vs
CBK Košice
1. rozhodca
Stanislav Bara
2. rozhodca
Peter Macura
3. rozhodca
Jozef Stopka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH ARENA
,
Lučenec
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 16.
BKM Lučenec
vs
BK Inter Bratislava
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Anton Šarišský
3. rozhodca
Peter Gacík
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:30
ŠH Levice
,
Levice
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 14.
Patrioti Levice
vs
Iskra Svit
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Jakub Izák
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 9.
Young Angels Košice
vs
Piešťanské Čajky
1. rozhodca
Tomáš Doušek
2. rozhodca
Tomáš Kiss
3. rozhodca
Vladimír Karnay
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
ŠH Handlová
,
Handlová
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 13.
MBK Baník Handlová
vs
SPIŠSKÍ RYTIERI
1. rozhodca
Peter Ženiš
2. rozhodca
Pavel Fuska
3. rozhodca
Veronika Obertová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 15.
BC Prievidza
vs
BC Komárno
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Róbert Cibulka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca