Piatok, 8. Marec 2024
Sobota, 9. Marec 2024
-
,
CBK Košice U23 vs voľno
-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:00
Patrioti ŠBK Levice vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:00
MIBA SLOVAKIA vs BAM Poprad
-
11:00
BKM Iskra Svit vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
11:00
BBA Komárno - MS vs BK AS Trenčín
-
11:30
ŠINTER BAsket - MS vs BKM SPU Nitra
-
13:00
TSM Slávia Žilina vs 1.BK Michalovce
-
13:00
MBK Ružomberok U19 vs Dubček Bratislava
-
13:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 vs BK Slovan Bratislava U19
-
13:30
BKM Iskra Svit vs Inter Bratislava
-
14:00
ŠINTER BAsket vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
14:00
MBK Stará Turá U19 vs BAM Poprad U23
-
14:30
MBK Karlovka Bratislava vs MBA Prievidza
-
15:00
TSM Slávia Žilina vs Spišskí Rytieri
-
15:00
BKM Junior UKF Nitra vs MBK Stará Turá
-
15:00
Spišskí Rytieri vs MBK Victoria Žilina
-
15:00
BK MŠK Kežmarok vs BA Čaňa
-
15:00
MBK Slávia Trnava vs BK Lokomotíva Sereď
-
16:00
IBAS Bratislava vs BA Čaňa
-
16:00
RIM Basket Košice vs ŠBK Handlová
-
16:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 vs YOUNG ANGELS Košice U19
-
16:15
B.S.C. Bratislava vs AKAPO Lučenec
-
17:00
MBK Karlovka Bratislava vs 1.BK Humenné
-
17:00
ŠBK Galaxy Košice vs Inter Bratislava
-
17:00
BA Čaňa U23 vs BK AS Trenčín U23
-
17:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
18:00
BK Slovan Bratislava vs Young Angels Košice
-
18:30
B.S.C. Bratislava vs BK UNIPO Akademik Prešov
-
19:00
BK MŠK Žiar nad Hronom vs BKM SPU Nitra
Nedeľa, 10. Marec 2024
-
,
BA Čaňa U23 vs voľno
-
08:45
ŠINTER BAsket vs BA Čaňa
-
09:00
MBA Prievidza vs Spišskí Rytieri
-
09:30
MBK Karlovka Bratislava vs BK UNIPO Akademik Prešov
-
10:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
Spišskí Rytieri vs Inter Bratislava
-
10:00
ŠBK Galaxy Košice vs MBK Victoria Žilina
-
10:00
BKM Iskra Svit vs ŠBK Handlová
-
10:00
RIM Basket Košice vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
10:00
TSM Slávia Žilina vs BA Čaňa - MS
-
10:00
Strojár Malacky - MS vs BKM SPU Nitra
-
10:00
MBK Stará Turá U19 vs YOUNG ANGELS Košice U19
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23 vs BAM Poprad U23
-
10:00
CBK Košice U23 vs BK AS Trenčín U23
-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23 vs Dubček Bratislava
-
10:00
MBK Ružomberok U19 vs BK Slovan Bratislava U19
-
10:30
IBAS Bratislava vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
11:00
B.S.C. Bratislava vs 1.BK Humenné
-
11:00
MIBA SLOVAKIA vs Young Angels Košice
-
11:00
AKAPO Lučenec - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
11:30
MBK Karlovka Bratislava vs AKAPO Lučenec
-
12:00
BK MŠK Kežmarok vs 1.BK Michalovce
-
12:00
BBA Komárno - MS vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
12:15
BKM Iskra Svit vs BKM SPU Nitra
-
13:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
13:00
B.S.C. Bratislava vs MBA Prievidza
-
14:00
Patrioti ŠBK Levice vs TYDAM UPJŠ Košice
-
15:00
BK MŠK Žiar nad Hronom vs Inter Bratislava
-
15:00
BK MŠK Kežmarok vs 1.BK Michalovce