Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
December,
2019
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
December 2019
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
25
26
27
28
29
30
1
09:00
Nedeľa< 01
European Youth Basketball League U15
ŠBK Junior Levice
+
ACS Dan Dacian
09:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
09:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
YOUNG ANGELS U16 Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
09:15
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
Diawin Košice
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBA Prievidza
+
MBK Karlovka Bratislava
10:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Stará Turá
+
BKM Junior UKF Nitra
10:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
MBK Ružomberok
11:00
European Youth Basketball League U15
Pallacanestro Varese
+
Academy Basket Fidenza
11:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
11:00
1.liga muži - Východ
BK Dolný Kubín
+
BK Slovenský Orol Levoča
11:15
1.liga Kadetky U17 - Východ
YOUNG ANGELS U17 Košice
+
BAM Poprad
12:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
KB Košice
+
MBK Liptovský Mikuláš
13:00
European Youth Basketball League U15
BC Balkan
+
FC Bayern München
13:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
ŽBK Rožňava
7 more events ...
2
3
4
5
6
7
8
18:30
Štvrtok 05
1.liga Juniori U19
BKM SPU Nitra
+
B.S.C. Bratislava
09:00
Sobota 07
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
CBK MINIBUSEUROPA KE
09:00
Nedeľa< 08
1.liga Juniori U19
MBK VICTORIA ŽILINA
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BK Junior Komárno
10:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
MBK Stará Turá
+
YOUNG ANGELS U19 Košice J
11:00
1.liga Juniori U19
MBK VICTORIA ŽILINA
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK AŠK Slávia Trnava J
+
BK EILAT PU Prešov
11:30
1.liga Juniori U19
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BK MŠK Kežmarok
10:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
CBK MINIBUSEUROPA KE
12:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK Slovan Bratislava
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:00
1.liga Juniori U19
ŠBK Junior Levice
+
B.S.C. Bratislava
12:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J
+
CBK MINIBUSEUROPA KE
10:00
1.liga Juniori U19
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBA Prievidza
14:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
MBK Stará Turá
+
BK EILAT PU Prešov
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
ŠBK Handlová
+
BK Inter Bratislava
14:00
1.liga Juniori U19
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:30
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Handlová - MS
11:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK Slovan Bratislava J
+
ŠKBD Spišská Nová Ves J
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
11:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
14:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK AŠK Slávia Trnava J
+
YOUNG ANGELS U19 Košice J
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
TJ Družba Piešťany - MS
+
Basketbalový klub Pezinok
14:30
1.liga Juniori U19
ŠBK Junior Levice
+
BK Inter Bratislava
12:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
ŠBK Handlová - MS
14:30
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
TJ Družba Piešťany - MS
+
MBK Karlovka Bratislava
12:15
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Stará Turá
15:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
ŽBK Rožňava - MS
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
15:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Karlovka Bratislava
11 more events ...
7 more events ...
9
10
11
12
13
14
15
16:00
Pondelok 09
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Handlová
+
MBK AŠK Slávia Trnava
14:30
Streda 11
1.liga Juniori U19
Inter Bratislava
+
MBK VICTORIA ŽILINA
16:00
Štvrtok 12
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŽBK Rožňava
+
YOUNG ANGELS U17 Košice
18:00
Piatok 13
1.liga Kadetky U17 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
Sobota 14
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
TYDAM UPJŠ KOŠICE
08:30
Nedeľa< 15
1.liga Kadeti U17 - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BK Inter Bratislava
17:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
KB Košice
13:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Slovan Bratislava
09:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
MBK Liptovský Mikuláš
13:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
MBK Stará Turá
09:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
B.S.C. Bratislava
14:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
MBK VICTORIA ŽILINA
14:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
BK Inter Bratislava
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
14:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
BKM Iskra Svit
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
BAM Poprad
+
BKM Bardejov
14:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŽBK Rožňava
+
YOUNG ANGELS U16 Košice
15:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
MBK Liptovský Mikuláš
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
CBK MINIBUSEUROPA KE
+
YOUNG ANGELS U17 Košice
15:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
Diawin Košice
+
BKM Iskra Svit
10:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
+
BK Slovan Bratislava
16:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
BK AŠK Slávia Trnava
16:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
B.S.C. Bratislava
10:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Junior Levice
16:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
BAM Poprad
+
TYDAM UPJŠ KOŠICE
11:00
1.liga muži - Východ
PU Prešov Iskra Svit B
+
BK Slovenský Orol Levoča
16:00
1.liga muži - Západ
BKM SPU Nitra
+
MŠK Iskra Petržalka
11:00
1.liga muži - Východ
BK Dolný Kubín
+
KB Slávia TU Košice
17:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BKM Bardejov
11:00
1.liga muži - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
1 more events ...
2 more events ...
16
17
18
19
20
21
22
16:30
Streda 18
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
17:00
Štvrtok 19
1.liga Juniori U19
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
16:00
Piatok 20
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK AŠK Slávia Trnava J
+
ŽBK Rožňava
10:00
Sobota 21
1.liga Juniori U19
BKM Iskra Svit
+
BK Inter Bratislava
10:00
Nedeľa< 22
1.liga Juniori U19
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BKM SPU Nitra
17:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Handlová - MS
17:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
Diawin Košice
16:00
1.liga Juniori U19
MBA Prievidza
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Juniori U19
BK MŠK Kežmarok
+
B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Juniori U19
MBK VICTORIA ŽILINA
+
ŠBK Junior Levice
18:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
17:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
19:30
1.liga Juniori U19
BK MŠK Kežmarok
+
BK Inter Bratislava
10:30
1.liga Juniori U19
MBK VICTORIA ŽILINA
+
BKM SPU Nitra
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
18:30
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
MBK Stará Turá
19:30
1.liga Juniori U19
BKM Iskra Svit
+
B.S.C. Bratislava
10:30
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
CBK MINIBUSEUROPA KE
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
YOUNG ANGELS U15 Košice
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBA Prievidza
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
TJ Družba Piešťany - MS
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
ŠBK Handlová - MS
+
MBK Stará Turá
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Junior Komárno
14:00
1.liga Juniori U19
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠBK Junior Levice
10:30
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
ŽBK Rožňava - MS
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MBK VICTORIA ŽILINA
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE
+
BKM Iskra Svit
15:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
YOUNG ANGELS U15 Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Inter Bratislava
+
TJ Družba Piešťany - MS
15:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava
15:30
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
16:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
1 more events ...
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5