Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
September,
2018
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
September 2018
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17:00
Štvrtok 20
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
Strojár Malacky
00:00
Sobota 22
1.liga Kadeti U17 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
ŠŠK KAC Jednota Košice
00:00
Nedeľa< 23
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BSC YELLOW Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BK Slovenský Orol Levoča
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BKM SPU Nitra
+
Strojár Malacky
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BSC BLUE Bratislava - MS
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BKM SPU Nitra
+
MBK Karlovka Bratislava
24
25
26
27
28
29
30
00:00
Sobota 29
1.liga Juniori U19
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
BKM SPU Nitra
00:00
Nedeľa< 30
1.liga Juniori U19
MBK Victoria Žilina
+
KB Slávia TU Košice
00:00
1.liga Juniori U19
Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Juniori U19
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Juniori U19
MBK Handlová
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Juniori U19
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Juniori U19
MBK Victoria Žilina
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Juniori U19
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
KB Slávia TU Košice
00:00
1.liga Juniori U19
Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Juniori U19
ŠBK Junior Levice
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19
MBK Handlová
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť
CBK 2004 Košice
+
YOUNG ANGELS U15 Košice
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť
BK Lokomotíva Sereď
+
Basketbalová akadémia mládeže Poprad
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť
BK Lokomotíva Sereď
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť
BK AŠK Slávia Trnava
+
Basketbalová akadémia mládeže Poprad
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Základná časť
MBK Ružomberok
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit A
+
BK MŠK Kežmarok
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK MŠK Kežmarok
+
BKM Iskra Svit A
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
1.BK Michalovce
+
ABOVIA 96 Košice
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BSC Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BSC Bratislava
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga ženy a juniorky U19 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
YOUNG ANGELS U19 Košice
14 more events ...
8 more events ...