Pondelok, 6. Júl 2020
-
12:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
12:00
MBK Ružomberok vs BA Čaňa
-
14:00
MBA Prievidza vs BK Lokomotíva Sereď
-
14:00
YOUNG ANGELS U14 Košice vs Piešťanské Čajočky
-
16:00
Inter Bratislava vs BA Čaňa
-
16:00
BK AŠK Slávia Trnava vs YOUNG ANGELS U13 Košice
-
18:00
BSC Bratislava vs RIM Basket Košice
-
18:00
ŠBK GREEN Šamorín vs BAM Poprad
Utorok, 7. Júl 2020
-
08:30
BA Čaňa vs YOUNG ANGELS U13 Košice
-
08:30
BAM Poprad vs Piešťanské Čajočky
-
10:30
BA Čaňa vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
10:30
BSC Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:30
MBK Ružomberok vs ŠBK GREEN Šamorín
-
14:30
BK AŠK Slávia Trnava vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
16:30
Inter Bratislava vs MBA Prievidza
-
18:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs RIM Basket Košice
Streda, 8. Júl 2020
-
08:30
ŠBK GREEN Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:45
MBA Prievidza vs RIM Basket Košice
-
13:00
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
15:15
Inter Bratislava vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
17:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J
-
19:00
MBK Stará Turá vs YOUNG ANGELS U19 Košice J
Piatok, 10. Júl 2020
-
12:00
vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
12:15
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen vs BAM Poprad
-
14:00
Inter Bratislava vs MBK Liptovský Mikuláš
-
14:30
YOUNG ANGELS U17 Košice vs BKM Junior UKF Nitra
-
16:00
MBA Prievidza vs RIM Basket Košice
-
16:45
ŠKBD Spišská Nová Ves vs MBK Stará Turá
-
17:00
ZŠ Zvolen - ŠKP 08 Banská Bystrica J vs BK ŠK UMB Banská Bystrica
-
18:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs BSC Bratislava
-
19:00
BK AŠK Slávia Trnava vs CBK MINIBUSEUROPA KE
Sobota, 11. Júl 2020
-
08:30
BAM Poprad vs BKM Junior UKF Nitra
-
08:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs RIM Basket Košice
-
10:30
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK Liptovský Mikuláš
-
10:45
MBK Stará Turá vs CBK MINIBUSEUROPA KE
-
13:00
vs Inter Bratislava
-
15:00
MBA Prievidza vs BSC Bratislava
-
17:15
YOUNG ANGELS U17 Košice vs BK AŠK Slávia Trnava
-
19:30
ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen vs ŠKBD Spišská Nová Ves
Nedeľa, 12. Júl 2020
-
08:30
vs BSC Bratislava
-
10:45
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠKP 08 Banská Bystrica - ZŠ Zvolen
-
13:00
Inter Bratislava vs MBA Prievidza
-
15:15
YOUNG ANGELS U17 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
18:30
YOUNG ANGELS U19 Košice J vs MBK Stará Turá