Pondelok, 3. Február 2020
-
11:00
ŠBK Junior Levice vs MBA Prievidza
-
12:30
BK Inter Bratislava vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
19:00
ŠBK Junior Levice vs BKM Iskra Svit
Utorok, 4. Február 2020
Štvrtok, 6. Február 2020
Piatok, 7. Február 2020
-
10:00
ŠBK Handlová vs PGE Turów Zgorzelec
-
12:00
UKS SP 27 Katowice vs PGE Turów Zgorzelec
-
14:00
ADFORS Basket Litomyšl vs Sokol Pražský
-
16:30
ŠBK Handlová vs UKS SP 27 Katowice
-
17:00
1.BK Humenné vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
18:30
Sokol Pražský vs PGE Turów Zgorzelec
-
19:30
BK Inter Bratislava vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
19:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
20:30
ADFORS Basket Litomyšl vs SKM Zastal Zielona Góra 2004
Sobota, 8. Február 2020
-
09:00
PGE Turów Zgorzelec vs UKS SP 27 Katowice
-
11:00
ŠBK Handlová vs ADFORS Basket Litomyšl
-
11:00
B.S.C. Bratislava vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
11:00
ŠBK Junior Levice vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:30
BKM Iskra Svit vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
13:00
SKM Zastal Zielona Góra 2004 vs Sokol Pražský
-
14:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs 1.BK Humenné
-
15:00
ADFORS Basket Litomyšl vs PGE Turów Zgorzelec
-
15:00
BKM SPU Nitra vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
15:00
TYDAM UPJŠ KOŠICE vs RIM Basket Košice
-
16:30
ŠBK Junior Levice vs MBA Prievidza
-
17:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs ŽBK Rožňava
-
17:00
ŠBK Handlová vs SKM Zastal Zielona Góra 2004
-
17:00
MBK VICTORIA ŽILINA vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
17:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs BKM Iskra Svit
-
17:00
BK Junior Komárno vs TJ Družba Piešťany - MS
-
18:00
BK MŠK Kežmarok vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
18:00
BK Dolný Kubín vs BK Slovenský Orol Levoča
-
19:00
UKS SP 27 Katowice vs Sokol Pražský
Nedeľa, 9. Február 2020
-
08:30
PGE Turów Zgorzelec vs SKM Zastal Zielona Góra 2004
-
09:00
BKM Iskra Svit vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:30
ŠBK Junior Levice vs TJ Družba Piešťany - MS
-
10:00
BKM SPU Nitra vs MBA Prievidza
-
10:00
BK MŠK Kežmarok vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
BK Junior Komárno vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:30
ADFORS Basket Litomyšl vs UKS SP 27 Katowice
-
10:30
MBK VICTORIA ŽILINA vs BKM Iskra Svit
-
11:00
Academic žilinská univerzita Žilina vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
11:30
ŠBK Junior Levice vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
12:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs Diawin Košice
-
12:30
ŠBK Handlová vs Sokol Pražský
-
15:00
ŠBK Junior Patrioti Levice vs PU Prešov Iskra Svit B
-
16:00
BKM SPU Nitra vs KB Slávia TU Košice
-
16:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Slávia Žilina B