Pondelok, 10. December 2018
Utorok, 11. December 2018
Streda, 12. December 2018
Piatok, 14. December 2018
-
17:00
BKM SPU Nitra vs BSC BLUE Bratislava - MS
-
17:00
ABOVIA 96 Košice vs MBK Victoria Žilina
-
17:30
BKM Iskra Svit vs Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
-
18:00
MBK Stará Turá vs ŠŠK Žilina-Budatín
Sobota, 15. December 2018
-
09:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BK Slovenský Orol Levoča
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
BK ZŠ Zvolen vs BO Spartak Myjava
-
13:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠŠK KAC Jednota Košice
-
14:00
BKM Iskra Svit vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
14:30
Strojár Malacky vs MBK Karlovka Bratislava
-
15:00
1.BK Michalovce vs MBK Victoria Žilina
-
15:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
15:30
MBK Victoria Žilina vs ABOVIA 96 Košice
-
15:30
YOUNG ANGELS U16 Košice vs Basketbalová akadémia mládeže Poprad
-
16:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BKM Junior UKF Nitra
-
17:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
17:00
BK Nové Mesto nad Váhom vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
18:00
BK Slovenský Orol Levoča vs Academic žilinská univerzita Žilina
-
18:00
BKM SPU Nitra vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
18:00
BK EILAT PU Prešov vs CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice
-
18:30
YOUNG ANGELS U17 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
20:00
KB Slávia TU Košice vs PU Prešov ISKRA Svit B
Nedeľa, 16. December 2018
-
,
ŽBK Rožňava vs MBK Ružomberok
-
09:30
YOUNG ANGELS U17 Košice vs Basketbalová akadémia mládeže Poprad
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ABOVIA 96 Košice
-
10:00
MBK Victoria Žilina vs ŠŠK KAC Jednota Košice
-
10:00
BK Nové Mesto nad Váhom vs BK ZŠ Zvolen
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs BKM Junior UKF Nitra
-
11:00
ŠŠK Žilina-Budatín vs BK Slovan Bratislava
-
11:00
BO Spartak Myjava vs BK ZŠ Zvolen
-
12:30
YOUNG ANGELS U16 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
15:00
BK Dolný Kubín vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
17:30
MŠK Iskra Petržalka vs BK ŠKP Štart Bratislava